Presunúť na hlavný obsah

Perfektná manikúra, ktorá konkuruje všetkým trendom 2023: Ruky o vás prezradia viac, ako si myslíte

Krása

Manikúra je must-have beauty procedúrou, ktorá by sa v živote každej modernej ženy nemala vynechávať. Súhlasíte?

Biela v podobe jazmínového odtieňa

Nová kolekcia domu Dior Summer 2023 vracia späť na scénu biely odtieň laku na nechty. Lak Dior Vernis v odtieni jazmín je toho silným dôkazom. Overená klasika a dôraz na prirodzenosť. Najnovším luxusom je totiž nepútať pozornosť za každú cenu a vyzdvihnúť svoju prirodzenú stránku. Dior znovu objavuje svoj emblematický lak na nechty: Dior Vernis sa stáva prvým lakom na nechty Dior naplneným kvetinovým extraktom s ochranným účinkom na starostlivosť o nechty. Ultra lesklá manikúra pre dlhotrvajúcu farbu.

Inšpirujte sa: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Marshmello odtieň ako hit leta 2023

Sú to práve farby ako marshmello, ktoré zamiešali karty medzi silnými trendmi na rok 2023. Odtiene baby ružovej v rôznych jej podobách od bielej cez sýtejšiu marshmello sú nadčasové a vedú k sebaobjavovaniu v podobe prirodzenosti. Na opálenej pokožke vyzerajú dostatočne výrazne a aj preto konkurujú súčasným farebným trendom leta 2023.

Hodvábny vzhľad rúk a ochrana pred starnutím

Krásna manikúra je znakom toho, ako sa žena o seba stará. Mimochodom, sú to práve ruky, ktoré odhalia náš vek. Pleť a tvár sa dá dnes vďaka rôznym beauty procedúram a zákrokom „oklamať“. Súčasťou perfektnej manikúry teda je aj starostlivosť o pokožku okolo nechtov a celkovo pokožku rúk. Hodvábny krém na ruky s hĺbkovou hydratáciou Sensai Cellular Performance Intensive Hand Treatment vyživuje pokožku a chráni ju pred starnutím. Zanecháva pokožku jemnú a pružnú, nehovoriac o rozžiarenom hodvábnom vzhľade. 

Mohlo by vás zaujímať: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

- Najčítanejšie -