Presunúť na hlavný obsah

Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Krása

Ak sa chcete vyhnúť tmavým kruhom pod očami a vráskam, musíte dodať pleti ten najdôležitejší vitamín včas. Reč je o vitamíne C, ktorý navracia späť pleti krásu, jas a mladosť.

Hovorí sa, že keď nechceme, aby sme sa raz zobudili a pôsobili o desať rokov staršie, musíme sa o pleť starať včas a to aj vtedy, keď si myslíme, že ju máme v poriadku a že máme ešte čas. Jeden z najdôležitejších vitamínov krásy je aj vitamín C.

Čítajte tiež: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Pleťové sérum pre mladistvú krásu  s minimalizovaním pórov

Pleťové sérum s vitamínom C Revitalift Clinical od L'Oréal Paris je skvelým pomocníkom v spomalení procesu starnutia pleti. Odstraňuje známky únavy, napätia a stresu. Zjednocuje farebný tón pleti a podporuje mladistvú krásu s minimalizovaním pórov. Aplikujte na noc, keď vaša pleť nečelí vonkajším vplyvom, ale regeneruje.

Krém na redukciu 3 najčastejších farebných kruhov pod očami

Rozjasňujúci očný krém Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Under-Eye Cream od Perricone MD (Beautysecret.sk) je určený na redukciu troch najčastejších farbených kruhov pod očami. Obsahuje tri formy vitamínu C, ktoré spolu s kyselinou ferulovou pôsobia proti voľným radikálom a potláčajú tmavé hnedé kruhy pod očami. Peptidy pôsobia proti namodro sfarbeným kruhom pod očami. 

Protivráskové sérum na zlepšenie textúry a odtieňu pleti

Protivráskové sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C s čistým Vitamínom C10, ktorý obsahuje vysoko účinnú aktívnu ingredienciu (Vitamín V) a sérum Retinol B3, ktoré je postavené na retinole, tretej molekule zlatého štandardu odporúčanej dermatológmi v boji proti známkam starnutia.
Čistý vitamín C je najaktívnejšou formou vitamínu C uznávaná dermatológmi pre jej schopnosť zlepšovať textúru a odtieň pleti.

Mohlo by vás zaujímať: Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad