Presunúť na hlavný obsah

Beauty starostlivosť, ktorá zaručí cestu k mladosti: Krémy, ktoré obnovia kolagén a potlačia vrásky

Krása

Nebojujte s časom, ale môžete ho spomaliť. Vďaka správnej výžive pre pleť dochádza k hydratácii či obnove kolagénu, ktorý prirodzene strácame po 25 roku života.

Revitalizuje a prinavráti mladistvý vzhľad

Inovatívna receptúra s ultračistými a vzácnymi prírodnými zložkami, ktoré sa nachádzajú v luxusnom kréme CHANEL SUBLIMAGE LA CRÈME pomáha revitalizovať pleť a prinavrátiť jej mladistvý vzhľad. Počas pozorovania rastlín nevyhnutných pre SUBLIMAGE odhalil CHANEL Research vrcholný moment v životnom cykle Vanilla Planifolia – presný okamih, kedy plody rastliny ponúkajú extrémne regeneračné vlastnosti a vzácne a silné molekuly sa nakrátko objavia skôr, ako zmiznú. Na tomto vrchole sily sa plody zbierajú ručne, jeden po druhom. Obnovuje vitalitu a zároveň pomáhajú zlepšiť vzhľad regenerácie, pevnosti, zjednotenia tónu pleti, hydratácie a žiarivosti.

Čítajte tiež: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Hydratačný a spevňujúci krém, ktorý chráni väzby elastínu a kolagénu v pleti

Krém Perriconne MD (Beautysecret.sk) High Potency Classics Face Finishing & Firming Moisturizer je nabitý antioxidantmi a živina, ktoré prispievajú k minimalizovaniu vzhľadu vrások. Krém obsahuje vysoko účinnú látku DMAE, ktorá sa ľahko a rýchlo vstrebáva a vo výsledku zlepší vzhľad ochabnutej pleti. Chráni väzby elastínu a kolagénu.

Skrášľujúci balzám s 23 karátovým zlatom

Inovatívny skrášľujúci balzám Éclat Extraordinare od La Fervance (Ingredients-store.com) má vďaka 23 karátovému zlatu okamžitý rozjasňujúci účinok, pleť krásne vypne a vyhladí. Má olejovitú textúru a hrejivú vôňu s podtónom dreva, medu a pačuli. Posilňuje pružnosť pokožky, redukuje vrásky a upokojuje myseľ vďaka aromatickej vôni. 

Prírodný blazám na vrásky

Vďaka zloženiu olejov a bylín, ktoré sú cenené pre tvorbu kolagénu dochádza k obnove vrstiev pleti pod vráskami. Intenzívny balzám na vrásky Inlight Bio (Biorganica.sk) zjednocuje farbu a vracia pleti žiarivý vzhľad. Anti-age starostlivosť zanecháva hodvábne pružnú pleť a jemnosť, pričom postupne sa osvedčil krém aj v minimalizovaní tmavých škvŕn.

Neprehliadnite: Umývanie vlasov každý deň alebo každý druhý je bežné: Čo sa ale stane, keď si ich neumyjete podľa dermatológov týždeň?

- Najčítanejšie -