Presunúť na hlavný obsah

Najobľúbenejší make-up look všetkých čias: Nahé líčenie, ktoré sa môžete naučiť od TOP profesionálov

Krása

Nude make-up posúva hranicu nahoty od schovávania sa cez skrášľovanie. Neexistuje žena, ktorej by tento look nepristal.

Najpigmentovanejšia paletka očných tieňov od M·A·C 

Inovatívna paletka M·A·C Connect In Colour Eye Shadow Palettes, ktorá je make-up artistami označovaná za doposiaľ najpigmentovanejšou paletkou. „Tieto paletky samé o sebe prebúdzajú kreativitu,“ hovorí Anton Zimin, M·A·C Senior Artistry Manager pro oblasť APAC. „Vďaka inšpirácii skrytej v QR kóde vám už nič nebráni v tom, aby ste si vytvorili očné líčenie podľa vašich predstáv!“ 

Matné, zamatové, metalické, trblietavé či lesklé odtiene sa nanášajú ľahko či už plochými, guľatými štetcami alebo jednoducho prstami. Nás zaujala paletka 12 odtieňov UNFILTERED NUDES.
Paletka je doslova umeleckým dielom, navrhla ju 3D umelkyňa Kathryn Blake a vďaka QR kódu sa môžete ponoriť do online vesmíru vzdelávania, inšpirácie a celkovo obsahu vytvoreného make-up artistami a influencermi M·A·C.

Mohlo by vás zaujímať: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Nahé pery s intenzívnym leskom a textúrou po dobu 10 hodín

Sám Yves Saint Laurent posunul hranicu nahoty od schovávania sa cez skrášľovanie. A práve odvážny je aj nový rúž v nude odtieni  YSL The Bold Rouge Pur Couture Nude. Pigmenty dodávajú lesk a farbu, ktorá sa nikdy nevzdáva a priľne sa na pery ako druhá koža. Jej textúra je pružná a zabezpečuje komfort po dobu 10 hodín. Skvelé hydratačné vlastnosti možno pripísať červenému kvetinovému oleju. Dlhotrvácnosť má zase na svedomí olej z hroznových jadierok, oba oleje pochádzajú z komunitných záhrad Ourika, v nedotknutej krajine marockého pohoria Atlas, kde má YSL svoju jedinečnú záhradu.

Golden caramel odtieň na vašej pleti s vyhladzujúcim efektom

Jedinečný ľahký krémovo-gélový bronzer s jemným zamatovo-matným povrchom, ktorý dodáva pokožke žiaru pobozkanú slnkom. CHANEL Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream, v odtieniSOLEIL TAN BRONZE – A golden caramel. Od tohto roka aj v miniatúrnej verzii pre cestovanie a výlety, vďaka čom svoj obľúbený make-up produkt zmestíte aj do kabelky všade so sebou. Minerálne vosky a prášky zaisťujú aplikáciu bez námahy, zatiaľ čo oxid kremičitý a jemné prášky poskytujú okamžitý vyhladzujúci efekt. Svetlo odrážajúce pigmenty vytvárajú prirodzene vyzerajúci lesk. Vzorec je tiež nekomedogénny, čo znamená, že pomáha predchádzať upchatým pórom a vyrážkam.

Maskara s  okamžitým objemom a natočením rias

Nevyhnutná maskara Diorshow Iconic Overcurl dodá riasam okamžitý objem a natočenie. Diorshow Iconic Overcurl má korene v udržateľnej kráse. V roku 1972 sa Dior dostal na titulky tým, že inicioval nové avantgardné hnutie: svoju prvú naplniteľnú maskaru. Dnes história pokračuje a maskara je znovu naplniteľná vďaka svojej malej doplniteľnej tube, čo znižuje svoju uhlíkovú stopu a vplyv na životné prostredie. Prechod na systém dopĺňania umožňuje najmä úsporu 16 % fosílnych palív, 31 % zníženie odpadu a 24 % zníženie skleníkových plynov.

Neprehliadnite: Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad

- Najčítanejšie -