Presunúť na hlavný obsah

Farebné paletky na oči: Baby pink odtiene krásne rozžiaria pohľad a dodajú žene oslnivú krásu

Krása

Jar je ideálnym obdobím, prečo na sebe vyskúšať make-up v podobe baby pink očných tieňov. Týmto štýlovým paletkám sa jednoducho nedá odolať.

Baby pink a hra s matnými a lesklými tieňmi 

Paletka 15 očných tieňov so silnou pigmentáciou a dlhou výdržou Revolution Makeup Reloaded Provocative (Hebe.com) je kombináciou matných a lesklých odtieňov, aby ste ich mohli použiť ako na denné líčenie, tak aj na večerné. 

Inšpirujte sa: Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad

Paletka pastelových odtieňov pre presvedčivejší look

Odtiene baby pink, siahajúce až k ľaliovej fialovej či fialke. Tohtoročná jar týmto odtieňom konečne praje a vy si tak s paletkou Morphe 18F Talking Flirty Artistry Palette (Douglas.sk) môžete vykúzliť zvodný pohľad. Vytvorte si make-up, ktorý vám dodá sebavedomie a presvedčí vás, že veriť na vášeň na prvý pohľad sa stále oplatí.

Nude a baby pink pre jemnejší vzhľad

Paletka desiatich odtieňov ZOEVA Together We Shine Eyeshadow Palette disponuje intenzívnymi pigmentami odtieňov v podobe nude a baby pink, ktoré sú navzájom ľahko miešateľné. Hodvábne jemné dotyky a metalický povrch, ktorý môžete na očiach dosiahnuť pre žiarivejší a iskrivejší pohľad. Vegánske zloženie bez parabénov a vône je kompatibilné s vašou pleťou a poskytuje maximálny komfort pri nosení.

Neprehliadnite: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

- Najčítanejšie -