Presunúť na hlavný obsah

5 vlasových účesov na rok 2024 podľa expertov: Do módy sa vracajú pramene ofiny nabok a skutočná krása

Krása

Vlasové účesy, ktoré definujú rok 2024 podľa tých najpovolanejších. Ak túžite po zmene, inšpirujte sa naším výberom.

Tupý bob

Priekopníčka v určovaní trendov je jednoznačne Hailey Bieber a podobne ako mnohé z minulosti, aj tento účes priviedla na výslnie práve ona. Očakáva sa, že krátky „tupý“ bob, ktorý je mierne pod uši naberie grády na jar, kedy sa ženy po zime odvážia o čosi viac urobiť niečo so svojimi vlasmi.  

Prečítajte si: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy

Luxusný objem

Krása a luxus. Po neupravených a nedefinovaných účesoch sa stylisti vracajú k oslave vitality, lesku a ženskosti. Vlasy ako koruna krásy. Pri stredne dlhých a dlhých vlasoch to pôsobí ako vrstva na vrstve, pričom netreba to preháňať s vlnami ani textúrou. Stále platí, že v kurze je prirodzenosť.

Birkin ofina

Nadčasová príťažlivosť. Tak možno definovať štýl speváčky, herečky a ikony Jane Birkin. Rovná ofina po celej dĺžke, akú nosila, tak bude akousi nostalgickou spomienkou, ktorú stylisti oživili.

Pramene ofiny nabok

Cestička na bok a ofina či pramene ofiny nenápadne spustené mierne do tváre. Tento trend opäť začína byť veľmi cool a nová generácia si ho zamilovala. Na ženách bol vždy sexy a je preto pravdepodobné, že jeho najväčší peek bude práve na jar a leto 2024.

Neprehliadnite: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Čelenky vo vlasoch

Sociálne siete zaplavili účesy inšpirované štýlom 60. rokov. Plné objemné vlasy, ale najmä hrubé čelenky vo vlasoch. Očakáva sa, že práve tie budú definovať jeden z účesov a dotvárať jeho celkový vzhľad.