Presunúť na hlavný obsah

4 make-up produkty, s ktorými vykúzlite look ako od profesionálky: Vyskúšajte na sebe to najlepšie

Krása

Nájsť pre seba ten najlepší make-up look nemusí byť také ťažké. Stačí vsadiť na rady profesionálnych vizážistiek a len dopomôcť prirodzenej kráse.

Očné tiene, ktoré spájajú pouličné trendy a luxusnú módu

Paletka očných tieňov YSL Beauty Couture Mini Clutch, ktorá v sebe spája pouličné trendy s luxusnou butikovou módou. Štyri dokonale vybalansované odtiene, vrátane tých trblietavých. Intenzívne farebné pigmenty skvele držia na pleti a poskytujú tak nekonečné možnosti líčenia. 

Čítajte: 3 účesy, ktoré zväčšia objem vašich vlasov: Vyskúšajte Supermodel Look z 90. rokov či najobľúbenejší zostrih na svete

Maskara s nekonečným vrstvením rias

Jedinečná maskara M·A·CStack je odolná voči hrudkám, oddeľuje a definuje riasy. Jej tajomstvo spočíva v nekonečných vrstvách, vďaka ktorým dosiahnete vytúžený look s 24 hodinovou výdržou. Výsledkom je odvážny, ale stále prirodzený vzhľad. 

Make-up, ktorý zmatňuje nedokonalosti

DIOR Backstage ponúka krytie a okamžité zjednotenie pleti, vďaka tomu, že zmatňuje nedokonalosti. Zároveň však pleť nepôsobí ťažko a s nánosmi make-upu, ale naopak, získa čo najprirodzenejší lesk. Žiarivé výsledky a perfektný look, o akom ste vždy snívali.

Tekutý rúž s dlhotrvácnou farbou a leskom

Tekutý rúž s výrazným leskom a dlhotrvajúcim efektom Superstay Vinyl Ink od Maybelline New York obsahuje vysoko koncentrované atramentové pigmenty, ktoré dodávajú perám nielen intenzívnu farbu, ale aj lesk a to po dobu 16 hodín. 

Neprehliadnite: Paletky očných tieňov: Docieľte svojimi rukami luxusný vzhľad ako od profesionálneho make-up artistu

 

- Najčítanejšie -