Presunúť na hlavný obsah

Paletky očných tieňov: Docieľte svojimi rukami luxusný vzhľad ako od profesionálneho make-up artistu

Krása

Predstavujeme vám make-up paletky očných tieňov, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste si aj vy doma mohli urobiť profesionálny make-up ako od vizážistu.

Oči patria k častiam, ktoré sa väčšine ženám ťažko líčia alebo nevedia, ako ich správne nalíčiť. Make-up ako od profesionála dosiahnete s novými luxusnými paletkami, ktoré sú navrhnuté tak, aby textúra a pigmenty vydržali na očiach čo najdlhšie a nezanechávali mastnotu a čiarky. 

Inšpirujte sa: Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad

Luxusná mini paletka očných tieňov

Predstavujeme vám novú Yves Saint Laurent Beauty, luxusnú mini paletku očných tieňov, ktorá si vás získa ešte skôr, než ju otvoríte. Elegantná a zároveň odvážna, štýlová a smelá. Paleta očných tieňov YSL Beauty spája pouličné trendy s luxusnou butikovou módou. Pripomína miniatúrnu kabelku v zlatom ráme a jej veľkosť je ideálna pre vaše očné tiene.


Paletka nabitá pigmentami pre dlhotrvajúci vzhľad

Pozlátená paleta očných tieňov so šiestimi odtieňmi farieb nabitými pigmentom vďaka jednému ťahu pre neobmedzený prirodzený až luxusný vzhľad. Paletka Connect In Colour Eye Shadow Palette Bronze Influence od M·A·C má až o o 25% vyšší obsah pigmentov v porovnaní s predchádzajúcimi paletkami očných tieňov. Ľahká a hodvábne hladká textúra má na svedomí vo výsledku rovnomerné nanášanie.

Štýlová kompozícia a vysokofarebný vzhľad

Paletka očných tieňov DIOR 5 Couleurs Couture Eyeshadow Palette, ktorú navrhol kreatívny riaditeľ Dior Makeup, Peter Philips zachytáva jedinečné slnkom pobozkané tóny leta. Odtiene oranžovej ako kľúčové farby leta ponúkajú harmonickú a štýlovú kompozíciu.
Textúra tieňov je príjemná a ľahko sa nanáša na očné viečka, na ktorých vďaka okamžitej a dlhotrvajúcej intenzite farby zaistí vysokofarebný vzhľad.

Neprehliadnite: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky