Presunúť na hlavný obsah

Pleťové séra, ktoré predlžujú mladosť: Vďaka nim dosiahnete rozjasnenú pleť ako ste mali v najlepších rokoch

Krása

Krok, ktorý by ste vo svojej beauty rutine rozhodne nemali vynechávať. Pleťové séra majú magickú moc a vďaka ich zloženiu dokážu pleti prinavrátiť vzhľad mladistvosti.

Rýchlo pôsobiace sérum proti hyperpigmentácii z UV žiarenia

Rýchlo pôsobiace sérum Brighten & Perfect od MZ Skin je kombináciou silného komplexu aktívnych látok a optimálnej dávky 10% stabilizovaného vitamínu C. Sérum potláča hyperpigmentáciu, ktorá vzniká v dôsledku UV žiarenia a ako vieme, spôsobuje predčasné starnutie pleti. Eliminovaním stareckých škvŕn a nedokonalosti tónu pleti dochádza k rozjasneniu pleti a vďaka vitamínu C ako antioxidantu je pleť chránené pred agresívnym vplyvom okolia. 

Čítajte tiež: Líčenie, ktoré vám uberie vek: Tento štýl pristane každej žene

Nočné omladzujúce sérum s retinalom

Sérum Midnight Renewal od Omorovicza (Beautysecret.sk) počas noci spomaľuje starnutie a to tak, že stimuluje produkciu kolagénu a elastínu a urýchľuje obnovu kožných buniek. Obsahuje retinal, ktorý je 11-krát rýchlejší ako retinol. Redukuje tiež tvorbu mazu a upchávanie pórov. Má intenzívny omladzujúci účinok a výsledkom je zjednotený tón pleti.

Vysoko regeneračné sérum chráni bunkové dedičstvo

Vysoko regeneračné sérum z prémiového radu Anti-age Global od Yves Rocher preniká do hĺbky pleti a chráni bunkové dedičstvo. Eliminuje tak známky starnutia, vyhladzuje a zjemňuje pokožku, čím aj vrásky prechádzajú do úzadia. Výsledkom je pevnejšia pleť s prinavráteným jasom a zdravým vzhľadom.

Mohlo by vás zaujímať: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú

Olejové sérum ako ochrana proti oxidačnému stresu

Olejové sérum s obsahom mastných kyselín vytvára ochranu lipidovej bariéry proti oxidačnému stresu. Podieľa sa tiež na stimulácii syntézy kolagénu a aktivácii anti-aging génov v pokožke. Redukuje vzniknuté vrásky a je skvelou prevenciou novovzniknutých vrások, pričom pleti navracia pružnosť.