Presunúť na hlavný obsah

Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Krása

Najnovšie make-up paletky očných tieňov a líceniek vyčarujú svieži vzhľad a zvýraznia vašu prirodzenú krásu. Naučte sa s nimi líčiť a cíťte sa sebaisto.

Paletka pre dosiahnutie množstva lookov

Paletka očných tieňov DIOR Backstage Eye Palette predstavuje 9 ultrapigmentovaných, ľahko miešateľných očných tieňov s matnými, perleťovými, metalickými, holografickými a trblietavými povrchmi. Každá harmónia je interpretáciou farebnej témy, ktorá je k dispozícii v doplnkových odtieňoch na dosiahnutie množstva vzhľadov.

Inšpirujte sa: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú

Prirodzene zdravý lesk 

Hodvábna lícenka z limitovanej edície Les Beiges Healthy Winter Glow Blush, odtieň Rose Polaire od CHANEL prebúdza pleť a dodáva žiarivý farebný nádych. Pre prirodzene vyzerajúci zdravý lesk a oživený vzhľad. Lícenka je zvýraznená motívom snehových vločiek a symbolickým dvojitým monogramom C. Výsledkom je look a závan čerstvého vzduchu a žiarivosť, ktorá zostane na lícach.

Luxusná zmyselnosť

Paletka očných tieňov v štyroch odtieňoch od Yves Saint Laurent Beauty Couture Mini Clutch spája pouličné trendy s luxusnou butikovou módou. Obsahuje vysoko intenzívne farebné pigmenty, vďaka ktorým máte neobmedzené možnosti líčenia. Výsledkom je nezabudnuteľný look v duchu luxusnej zmyselnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Líčenie, ktoré vám uberie vek: Tento štýl pristane každej žene