Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Speváčka ZEA je prirodzene krásna a zvodná: Make-up artistka prezradila, ako na tajuplné líčenie

Krása

Speváčka ZEA má prirodzene krásne črty tváre a zamatovú pleť. Make-up artistka YSL Beauty Katarína Kmecová vytvorila sériu lookov, v ktorých vynikla osobnosť talentovanej umelkyne.

Charizmatická speváčka a herečka ZEA sa pohybuje v umeleckej sfére už niekoľko rokov, no stále si drží svoju vlastnú tvár. Je prirodzene krásna, zmyselná a ženská, ale aj tajomná a sebavedomá. Presne taká, ako je žena, ktorú si predstavoval pri svojej tvorbe Yves Saint Laurent. 

 

 

Prirodzene krásna osobnosť, ktorá si ide svojou vlastnou cestou

Profesionálna make-up artistka YSL Beauty Katarína Kmecová vytvorila niekoľko lookov, ktoré nemenia identitu speváčky, ale nechajú vyniknúť jej osobnosť, ktorú objektívom zachytil fotograf Tomáš Thurzo. „ZEA je prirodzene exoticky krásna žena so zamatovou pleťou. Vie, čo jej pristane. Preto som zvolila menej extravagantné líčenie. Hnedé čokoládové tóny kajalovej ceruzky, tieňov až po maskaru vytvárajú pocit tón v tóne. Na pery som použila kapučíno odtieň rúžu. Make-up vhodný aj na bežný deň,“ vysvetľuje make-up artistka. 

Na pleť použila make-up YSL All Hours Makeup, pod oči a na vytieňovanie rozjasnňujúci korektor v pere pre plné krytie Touche Eclat High Cover v odtieni č. 3. Na oči aplikovala hnedé tiene z paletky očných tieňov YSL Couture Mini Clutch, hnedú očnú linku YSL Crushliner a ikonickú maskaru YSL Mascara Lash Clash taktiež v hnedom odtieni. Na oblasť lícnych kostí použila make-up artistka lícenku YSL Couture Blush a na pery aplikovala najnovší rúž YSL Rouge Pur Couture v nude odtieni. 

Make-up, ktorý ladí s osobnosťou ženy

Žena mení svoj make-up v závislosti od toho, na akú príležitosť sa chystá. Platí tu však zlaté pravidlo, že líčenie by vždy malo ladiť s jej osobnosťou. To je vysvetlenie, prečo každej žene pristane niečo iné a nie všetko, čo inej žene pristane, sa hodí aj vám. „Dôležité je, aby líčenie ladilo s osobnosťou ženy, poprípade s jej náladou, alebo udalosťou, na ktorú sa chystá. Vieme byť prirodzené (viď prvý make-up, kde stačí iba make-up, korektor, púder, vyčesané obočie a balzamový rúž na pery...). A vieme byť aj zmyselné a vášnivé, chceme byť príťažlivejšie (make-up buď výrazné pery, alebo oči),“ dodáva make-up artistka Katarína Kmecová na záver. 

 

Foto a video: Tomáš Thurzo
Model: ZEA
Make-up & hair: Katarína Kmecová / YSL Beauty
Styling: Marcel Holubec W, Boris Hanečka
Šperky: Nataša Štefunková

Článok bol pripravený v spolupráci s YSL Beauty.