Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sexy Emma Drobná dokonalým stelesnením YSL ženy: Make-up artistka vás prevedie líčením krok za krokom

Feminity TV

Speváčka Emma Drobná je v najnovšej beauty story stelesnením slobodnej ženy, ktorá porušuje pravidlá a žije podľa vlastných. Srší z nej ohnivá ženskosť a zmyselnosť.

Popredná make-up artistka Katarína Kmecová z YSL Beauty prekračuje hranice líčenia a nanovo definuje krásu. Impozantná luxusná premena speváčky a ikony Emmy Drobnej, ktorej osobnosť plne zodpovedá žene, ktorá stelesňovala predstavu o kráse Yves Saint Laurent. V make-up lookoch cítiť sexy a provokatívne detaily. 

Sloboda nepočká, ani ty by si nemala

Sloboda je to najcennejšie, čo samotný Yves Saint Laurent uctieval. Žena v jeho ponímaní sa pohybuje vždy na hrane, občas porušuje pravidlá a žije podľa vlastného motta. V krvi jej koluje ohnivá ženskosť a je oddaná zmyselnosti. V súvislosti s touto ideou sme vytvorili s profesionálnym tímom štyri make-up looky, ktoré si s pomocou make-up artistky ľahko viete aplikovať aj vy samy.


Foto & video: Jakub Gulyás
Make-up: Katarína Kmecová / YSL Beauty
Styling: Marcel Holubec W
Model: Emma Drobná

 

 

NAHÉ LÍČENIE

Podľa make-up artistky Kataríny Kmecovej je základom zdravý svieži vzhľad v štýle tzv. neviditeľného líčenia. Rozprávkovo povedané: „Vyspala sa do krásy“. Vlhkosť pleti vizuálne docielite pomocou luxusného omladujúceho OR Rouge L'Huile oleja od YSL Beauty. Na pleť sme použili ochrana pred UVA, UVB žiarením a znečistením pleti YSL Pure Shots Airthin UV Defender. Ide o jemný make-up s korektorom YSL All Hours Make-up, vyčesaným obočím s pomocou ceruzky na obočie YSL Eyebrow Pencil. Na pery sme aplikovali rúž YSL Volupte Shine v odtieni 150. 

 

RED LIPS LOOK

Red Lips. Červené zmyselné a šťavnaté pery, ktoré sú precízne vykonturované pomocou štetca. Vrstva rúžu a vrstva lesku. Rúž YSL Pur Couture, odtieň 21 make-up artistka skombinovala s leskom YSL Levres Vinyl Cream v odtieni 411. Kontrast k nedbalému, ale sexy vzhľadu. Na pleť sme aplikovali kompaktný púder YSL All Hours v odtieni B50. 

DYMOVÁ YVES SAINT LAURENT KLASIKA

Klasika Yves Saint Larent v podobe dymového líčenia, ktoré vytvárajú hypnotizujúci pohľad a hlboké spojenie. Na oči sme aplikovali jednu z ikonických noviniek, paletku štyroch očných tieňov YSL Couture Mini Clutch Palette, Trocadero Nights, v ktorej sa skĺbi strieborná ako svetlo a hlboká čierna ako hviezdna noc. Mihalnice krásne vytočili pomocou čiernej maskary YSL Lash Clash. Na oči sme tiež použili kajalovú čiernu ceruzku YSL Crushliner a ceruzku na obočie YSL Eyebrow Pencil. Pery zostávajú neutrálne s pomocou aplikovania nového rúžu YSL Pur Couture Reno, odtieň N10.
Celkový make-up look podčiarkne nová parfumovaná voda od YSL Beauty LIBRE L'ABSOLU PLATINE. V chladivej kvetinovej stope vône nájde každá emócia a každý pocit svoj vzrušujúci čuchový prejav, svoju absolútnu intenzitu.

KRÁĽOVSKÁ MODRÁ

Elektrizujúca vizáž pre kreatívnu a odvážnu ženu. Na očiach sa vyníma zimná nebeská modrá z paletky YSL Couture Mini Clutch Palette, Palmeraie Skies spolu s jemnou mentolovou. Make-up artistka sa pohrala s modrou vo svojej plnej kráse a využila tiež kajalovú ceruzku na oči YSL Crushliner a ikonickú maskaru YSL Lash Clash takisto v modrej farbe.

Článok bol vytvorený v spolupráci s YSL Beauty.