Presunúť na hlavný obsah

Emma Drobná zažiarila v beauty story: Make-up artistka Katarína Kmecová z YSL vysvetľuje trendy na rok 2022

Krása

Make-up artistka Katarína Kmecová nafotila s fotografom Jakubom Gulyasom beauty story, v ktorej hlavnú úlohu hrá charizmatická speváčka Emma Drobná.

Speváčka Emma Drobná má všetko, čo by hviezda mala mať  talent, charizmu, profesionalitu a zároveň akúsi štipku tajomna. To, ako si ide vlastnou cestou, z nej robí výnimočnú ženu. 

Jedna z najúšpešnejších slovenských make-up artistiek Katarína Kmecová dokonale vystihla jej osobnosť prostredníctvom make-upu a opäť raz vytvorila krásne looky s beauty novinkami YSL Beauty. Na pohľad sa môže zdať, že make-up trendy sa neustále opakujú. Pravdou však je, že sa rýchlo mení spôsob a inovácie, vďaka ktorým sú dnes beauty produkty a starostlivosť o zovňajšok úplne niekde inde ako tomu bolo v minulosti. 

Prečítajte si: Novinky vo svete beauty vás privedú ku kráse: Dôverné porozumenie ženám a nájdenie sebavedomia

V oblasti beauty pôsobíš ako make-up artistka už niekoľko dekád. Ako sa zmenil prístup k pleti, ku kráse celkovo?

Prístup k pleti :). 
Veľký výber kozmetických produktov nám dovoľuje viac hýčkať a rozmaznávať našu pleť. Sme motivované aj reklamou a tá obrovská možnosť vybrať si tú správnu kozmetiku pre našu pleť je úžasná :). Trendom bola a vždy bude krásna, hydratovaná a zdravá pokožka.

Kladie sa dôraz na zdravú, čistú a zjednotenú pleť. Ako ju dosiahnuť, ako si správne pleť upraviť na jednotný tón?

Správna starostlivosť a vhodný výber kozmetiky pre daný typ pleti. Základ je čistenie (odličovacie mlieka, micelárne vody, peny..),  sérum (protivráskové, vypínacie, proti pigmentovým škvrnám...).
Hydratačný krém (sucha pleť  výživnejší, mastná pleť – bez olejových zložiek). Veľký trend sú pleťové oleje, odporúčam môj najobľúbenejší olej OR Rouge od YSL Beauty.

Ak je pleť hydratovaná a vlhká na dotyk, bez šupiniek, vtedy stačí malinko zjednotiť tón pleti vhodným krycím make-upom Touche Éclat, alebo All Hours pre mastnejší typ pleti od YSL Beauty. Kruhy a jemné nedostatky prekryjeme zase ikonickým Touche Éclat korektorom v pere :).

Aké sú podľa teba najdôležitejšie beauty & make-up trendy 2022, ktoré by sme mali jednoznačne poznať?

Ako som spomínala, večným trendom je krásna pleť;) Glow efekt na lícnych kostiach, jemná linka (na večer výrazná) a dôraz na riasy. Rúž alebo lesk na pery v prirodzenej farbe pier. Vyčesané obočie, pripadne chĺpky dokreslené ceruzou na obočie.
Na večer matný výraznejší rúž Rouge Pur Couture the Slim YSL Beauty, výrazná linka a mihalnice :).

Líčiš s Yves Saint Laurent Beauty. S fotografom Jakubom Gulyasom ste nafotili beauty story Emmy Drobnej. V čom spočíval make-up?

K foteniu Emmy ma inšpirovali práve novinky: očný krém Pure Shots ako doplnok k obľúbenej rade sér Pure Shots. Líčenie ku krémiku som zvolila úplne prirodzené, zjednotená pleť a jemné telovo-tehlové pery.

Novinka: mega dobrá nová riasenka Lash Clash nielen vytvára o 200% väčší objem mihalníc, ale má aj perfektný výrazný dizajn s logom YSL. Ideálna fotogenická kombinácia s Emmou :).

Neprehliadnite: Čistenie pleti ako kľúč k mladosti. Dosiahnite baby face vďaka obnove kožnej bariéry a lepšiemu vzhľadu

 

 

Foto: Jakub Gulyas
Make-up: Katarína Kmecová
Model: Emma Drobná

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe