Presunúť na hlavný obsah

Čistenie pleti ako kľúč k mladosti. Dosiahnite baby face vďaka obnove kožnej bariéry a lepšiemu vzhľadu

Krása

Obnova kožnej bariéry ako cesta k mladému vzhľadu s iskrou. Žiarivý vzhľad docielite vďaka dôkladnému čisteniu pleti dvakrát denne, ráno a večer.

Donekonečna omieľané čistenie pleti ešte stále nie je bežnou rutinou žien. Dôkladné odličovanie a čistenie pleti je pritom alfa omega úspechu krásnej a žiarivej pleti. S ňou ide ruka v ruke mladosť. Ak chcete docieliť tzv. baby face, musíte začať úplne od základu. 

Čítajte tiež: Účesy podľa tvaru tváre vás skutočne omladia: Čo sa hodí ženám s oválnou, štvorcovou, či srdcovou líniou?

Pleť vyčistiť od nečistôt, prekrviť ju a dopriať jej výživu a hydratáciu. Čistenie ráno a večer je pre pleť základným stavebným kameňom, od ktorého sa odvíja všetko ostatné.

Hybridný čistiaci gél, ktorý sa premení na olej a potom mlieko

Čistiaci pleťový gél WASO Shikulime od Shiseido predstavuje niečo ako hybridný gél. Nečistoty a make-up usadený v póroch rozpúšťa v podobe oleja a nakoniec sa premení na mlieko pre naozaj dôkladné vyčistenie pleti. Podpora kožnej bariéry, vďaka ktorej zanecháva pleť jemnú a pružnú. Má antioxidačné účinky a pleti dodáva zdravý a žiarivý vzhľad.

Odličovacie vatové guľôčky zo 100% bavlny

Organyc odličovacie vatové guľôčky (Biorganica.sk) ako ideálni pomocníci pre rýchle a príjemné odlíčenie. Vhodné na pleť i dekolt. Ženy s najcitlivejšiou pleťou ocenia, že vatové guľôčky sú šetrné voči pleti. Vatové guľôčky sú totiž vyrobené z 100% bavlny. Hebký povrch, 100% rozložiteľné a kompostovateľné, certifikované bio ICEA a SOIL ASSOCIATION, bielené bez chlóru.

Hydratačný penivý olej a obnova kožnej bariéry

Hydratačný čistiaci penivý olej CeraVe jemne čistí, hydratuje a upokojuje pokožku, pričom nedochádza k narušeniu ochrannej kožnej bariéry. Účinným spôsobom odstraňuje z pleti nečistoty, maz, znečistenie, UV filtre a make-up. Olejová textúra sa pri kontakte s navlhčenou pokožkou mení na penu. Jeho unikátna formula kombinuje dva relipidačné oleje – skvalénový olej a triglycerid – ktoré pomáhajú pokožke dodať prirodzenú hydratáciu, a tri esenciálne ceramidy pre obnovu ochrannej kožnej bariéry. 

Mohlo by vás zaujímať: Nechty na výslní: Manikúra, ktorá dokonale definuje rok 2022, tomuto buďte verné