Presunúť na hlavný obsah

Nechty na výslní: Manikúra, ktorá dokonale definuje rok 2022, tomuto buďte verné

Krása

Viete ako sa to hovorí, krásne nechty sú výsadou dokonalej dámy. Aká manikúra bude dominovať roku 2022? Odhaľte najnovšie trendy spolu s nami.

S novým rokom tu máme aj nové trendy, ktoré budú kraľovať vo všetkých sférach krásy. V oblasti manikúry nevynímajúc. Samozrejme základom sú vždy pekne upravené ruky, no predsa len treba mať prehľad v tom, čo bude túto sezónu IN. 

1. Neutrálnosť na prvom mieste

Ak uprednostňujete minimalistický dizajn, jemné, pastelové odtiene, prírodné tóny, tento rok si prídete na svoje. Na vrchole sa budú držať presne tieto farby.

Mohlo by vás zaujímať: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

Čiže klasická biela, krémová, či baby pink, to všetko svojim nechtom doprajte. Hoci sa môže zdať, že takáto manikúra je nenápadná, na chic efekte jej to neuberá ani náhodou.

2. Dúhové tóny

Ak sa chcete pohrať s farbami, odtiene dúhy sú na to ako stvorené. Pastelové tóny sú skrátka nadčasové, nestarnúce a hodia sa ku každému veku. Skúste matné verzie lakov, ktoré pôsobia oveľa sofistikovanejšie a neurobíte nimi chybu ani pri prísnejšom dress code.

Celkovo podčiarknete jemnosť, ženskosť a zároveň budete stále pôsobiť unikátne.

3. Stavte na farbu roka 2022

O tom, že fialová je farbou roka 2022 vieme. No bude definovať nielen kúsky v šatníku, ale dominantnou sa stane aj v oblasti krásy. Práve na nechtoch jemnou fialkovou, podčiarknete svoju oosobnosť, dáte najavo, že sa vo fashion sfére vyznáte a aj to, že máte skvelý vkus. 

Neprehliadnite: TOP účes vhodný na večer, keď po celom dni nestíhate: Ihneď vás premení na elegantnú dámu

Je to hravé, súčasne aj tlmené a stále to pôsobí veľmi elegantne. Naozaj dobre vyzerá nielen pastelovo fialová, ale aj levanduľová. Tieto farebné akcenty sú skrátka roky nestarnúce a my si myslíme, že to tak ešte aj dlho bude.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe