Presunúť na hlavný obsah

Xmas kolekcie make-upov na rok 2021: Nablýskané vianočné beauty tipy na darček pre iných aj pre vás

Krása

Vianočné edície make-up kolekcií patria medzi naše najobľúbenejšie. Slávnostné líčenie či špeciálny darček vám vyčarujú výnimočné momenty.

Slávnostný make-up je príležitosť, ktorú by ste tento rok nemali premeškať. Venujte sa sama sebe a spoznajte svoje tajné zákutia krásy vďaka novinkám z vianočných kolekcií make-upov. Bohatá nádielka vo svete make-upu vás nenechá chladnými. O svoje dojmy sa budte chcieť podeliť aj s najbližšími a darček v podobe vianočných limitovaných skvostov je darček, ktorým urobíte dojem.

Čítajte: Adventné beauty kalendáre na rok 2021: Limitky, pri ktorých si prídu na svoje všetky milovníčky krásy

Golden Eye Look inšpirovaný CHANEL N°5

Chanel sa hlási o slovo s vianočnou kolekciou Holiday 2021 Makeup Collection N°5 / 100 Years of Celebrity. Srdcom tejto kolekcie je reinterpretácia paletky Les 4 Ombres eyeshadow palette s estetikou parfumu N°5. Saténový jantárový odtieň či slonovinová biela, ktorá pripomína N°5 L’EAU. Motív N°5 robí z týchto make-up záležitostí doslova zberateľský kúsok.

Oslava avantgardy s DIOR

Vianočná kolekcia Dior Beauty sa nesie v duchu osláv znovuotvorenia historického butiku na 30 Avenue Montaigne Boutique. Dior si tak pripomína avantgardu spred 70 rokov a vianočná kolekcia nesie siluety tejto éry. Lak na nechty v perleťovom odtieni je to pravé, čo si na Vianoce môžete dopriať. Slávnostný lak na nechty na výnimočné príležitosti Diorific Vernis - The Atelier of Dreams Limited-Edition Collection je sám o sebe šperkom, veď posúďte sami. Perleťový odtieň 01 Boutin d'Or (gold & silver glitter) si zamilujú ženy „straky“, ale aj tie s minimalistickou dušou. 

Inšpirujte sa: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

POP PowderGel a hodvábne hladká textúra

Nové očné tiene POP PowderGel Eye Shadow od Shiseido sú doslova hviezdnym produktom. Sú vybavené priekopníckou technológiou Hybrid Powder-Gel. Ak máte už nejakú skúsenosť s paletkami alebo očnými tieňmi od tejto japonskej beauty značky, isto vám neunikla ich hodvábne hladká textúra s bohatou sýtosťou pigmentu. S ľahkosťou krému a silou púdru 

„Vzhľadom na DNA značky sme pri vývoji tejto kolekcie zaujali multisenzorický prístup,“ hovorí Yoshjaki Okabe, manažér Shiseido. Nás zaujal odtieň 07 Shari-Shari Silver (sparkling silver) – zvuk praskajúceho ľadu pod nohami. Predstava bielych Vianoc by bola opäť raz kúzelná.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie make-up paletky, ktoré sú vhodné aj ako darček: Docielite s nimi výnimočnú krásu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe