Presunúť na hlavný obsah

Novinky vo svete beauty vás privedú ku kráse: Dôverné porozumenie ženám a nájdenie sebavedomia

Krása

Krása spočíva v tom, ako sa cítime. Dopomôcť si však k tomu viete vďaka beauty produktom, ktoré vám pomôžu nájsť stratené sebavedomie.

Novinky vo svete beauty neprestávajú napredovať a výskumníci či odborníci robia všetko pre to, aby splnili všetky ženské tajné priania. Pocit večnej mladosti, ktorý vnímame bez ohľadu na vek a číslo. To je to, po čom túži väčšina z nás. 

Čas však nezastavíme a biológiu tiež nie. Môžeme si túto cestu však spríjemniť a nájsť v nej to pekné. Vďaka pokročilej dobe a produktom to je nielen citeľné, ale aj viditeľné. 

Čítajte: Zabudnite na botox a výpňové materiály pier: Plumping dokáže malé zázraky na počkanie a to bez ihiel!

Silná dvojka proti digitálnemu starnutiu pleti

V dôsledku modrého svetla, ktorému je denne vystavovaná naša pleť, vykazuje známky nerovného tónu a pigmentových škvŕn. Novinka v podobe krému Juvena Blue Light Metamorphosis sa snaží vyťažiť čo najviac z vecí, ktoré nedokážeme zmeniť a poskytuje riešenie. 

Obsahuje extrakt mikroriasy spiruliny maxima. Vďaka enzýmom dochádza k stimulovaniu ochranného a nápravného mechanizmu pleti. Vďaka vitamínu E chráni pleť pred voľnými radikálmi. Kyselina hyalurónová je zdrojom energie a hydratácie pleti. Zložky podporujúce zvlhčenie pleti získané z cukru viditeľne redukujú vrásky spôsobené dehydratáciou. Olej z makadamiových orechov má na svedomí výsledok v podobe pružnej pleti. Kľúčová technológia JUVENA vytvára optimálne mikroprostredie pre bunky a aktivuje v pleti jej vlastné kmeňové bunky. Vďaka tomu pleť vytvára nové svieže bunky a jej vzhľad sa omladzuje.

Dôverné porozumenie žene

Žiarivý, bohatý a sebavedomý tón La Perla Beauty a elegantný kvetinový buket dodávajú žene sebavedomie, pocit sebaistoty. Rovnako ako výnimočnosť spodnej bielizne.
Vôňa je inšpirovaná samotnou zakladateľkou Adou Masotti, ktorá spodnú bielizeň považovala za vzácnu perlu. Je akousi oslavou rozmanitosti ženy navonok i vo vnútri. 
Dôverné porozumenie ženským krivkám i žene samotnej.

Neuveriteľný objem rias

Maskaru od YSL Beauty Lash Clash definuje neuveriteľný objem. Najhustejšia textúra maskary, aká kedy existovala, vďaka ktorej zvýšite objem rias na 24h až o 200%. Stačí päť ťahov. Perfektne namiešané ingrediencie prinášajú nielen väčší objem rias, ale aj intenzívnejšiu farbu. Je synonymom ženy, ktorá sa nebojí vyjadriť a stojí si za tým, kým je. 

Nový krok v rutine bezchybnej pleti

Korektor na tvár a telo s vysokým krytím a prirodzeným leskom DIOR Backstage Face & Body Perfector Concealer. Hladko splynie s pokožkou bez vrások a zabezpečí pleti žiarivý a prirodzený vzhľad. Je obohatený o kofeín, ktorý poskytuje pleti okamžitý svieži, revitalizačný efekt v oblasti očných kontúr.

Balzam, ktorý vyhladzuje vzhľad pier

CHANEL Rouge Coco Baume obsahuje hlboko hydratačný olej vyrobený z ovocia a olivových listov, ktorý má regeneračné a antioxidačné vlastnosti pre dosiahnutie lepšie vyzerajúcich zdravých pier. Komfortný balzam na pery vyhladzuje vzhľad pier a to prirodzeným spôsobom. Finiš sa mení vďaka aktívnym zložkám z číreho a lesklého na nepriehľadný a jemne žiarivý.

Mohlo by vás zaujímať: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe