Presunúť na hlavný obsah

Šampóny na vlasy, ktoré si zamilujete: Do mdlých vlasov vnesú bohatú výživu a iskru už na pohľad

Krása

Šampóny, ktoré premenia vlasy bez života na žiarivú iskru.

Vaše vlasy si zaslúžia to najlepšie. Starostlivý prístup k pokožke a korienkom vlasov vás privedie k viditeľne lepším výsledkom, s ktorými budete spokojné. Svet beauty je čoraz viac detailnejší a zaoberá sa hĺbkovou analýzou. Vďaka tomu dosahujeme výsledky rýchlejšie a lepšie ako pred niekoľkými rokmi a nejde pri tom o žiadne marketingové triky. 

Inšpirujte sa: Účesy podľa tvaru tváre vás skutočne omladia: Čo sa hodí ženám s oválnou, štvorcovou, či srdcovou líniou?

V redakcii sme pre vás vybrali šampóny, ktoré stoja možno o niečo viac, ale v konečnom dôsledku vám vydržia dlhšie. O ich účinkoch sa musíte presvedčiť najlepšie sami na vlastnej koži. Faktom však je, že obsahujú prírodné esencie a bohaté zložky, ktoré vás privedú k vytúženému cieľu looku.

Inšpirovaný budhizmom a meditáciou

Vyživujúci šampón LE LABO SHAMPOO (Ingredients-store.cz) je založený na rastlinnej báze. Má meditačnú vôňu kadidla a japonského ciprišu hinoki. Pôsobivá drevitá vôňa je inšpirovaná budhistickým kláštorom na najposvätnejšej japonskej hore Kója a mystickou atmosférou lesa naokolo. Obsahuje tiež makadamiový olej a stimulujúci rozmarín. 

Šampón so schopnosťou uzatvárania pH a ochrany farby

Šampón pre ochranu farby s technológiou uzatvárania pH Everlasting.Colour Wash je novinkou od Kevin.Murphy. Šampón s kyslým pH uzamyká farbu pre dlhšiu trvácnosť. Rovnako tak chráni vlasy pred hromadením minerálov z tvrdej vody, čo zabezpečí vlasom žiarivý lesk. Hlavné ingrediencie tvorí hydrolyzovaná quinoa a ryžový extrakt, prírodná kyselina fytová a koreň z koreňa čakanky.

Bohatý šampón so závanom exotiky

Bohatý krémový šampón s exotickou vôňou marakuje a manga RAHUA Hydration Shampoo (Ingredients-store.cz) bol naformulovaný špeciálne pre suché poškodené vlasy bez života. Prírodné cukry a vzácne oleje, rastlinné výťažky z amazonského dažďového pralesa vlasy do hĺbky hydratujú, vyživujú a regenerujú. Pravidelným používaním predchádzate krepateniu vlasov a dosiahnete zdravšie, silnejšie a žiarivejšie vlasy.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové variácie pre rok 2022: Po týchto farbách by ste mali siahnuť, uberú vek a dodajú na sexappeale

Zdravý lesk a bezkonkurenčný objem

Bio šampón, ktorý vďaka obsahu čerstvej syrovátky ideálne pôsobí na pokožku hlavy, ktorú regeneruje. Pozitívne vplýva na jej pH a tým sa pokožka vyhýba tvorbe lupín či nadmernému mazu. Vitalitu a zdravý lesk majú na svedomí výťažky intenzívnych bylín ako je sléz, pelargónia, žihľava či levanduľa. Jemné a namáhané vlasy sa tak dostanú do správnej kondície.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe