Presunúť na hlavný obsah

3 účesy, ktoré si na jar 2024 zamilujete: Najnovšie trendy vám budú lichotiť a zvýraznia vašu ženskosť

Krása

Trendy účesy, vďaka ktorým objavíte v sebe úplne novú, ešte ženskejšiu stránku svojho ja. Jar 202č jednoducho praje týmto vlasovým trendom.

Wet look

Elegantný účes, ktorého na pohľad mokrý vzhľad symbolizuje sviežosť, hravosť a chuť experimentovať. Najkrajšie vlasy sú zdravé vlasy a tak sa nesnažte týmto účesom veci zakryť, naopak, doprajte si ozdravovaciu kúru, ktorá vlasové vlákna pripraví aj na tie najjednoduchšie účesy. Predšampónová ultra-obnovujúca starostlivosť Kérastase Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur preniká hlboko do vlasového vlákna a odstraňuje vápnik. Pomáha obnoviť prerušené väzby v keratínových reťazcoch obnovujúca kvalitu vlasov.

Inšpirujte sa: 5 vlasových účesov na rok 2024 podľa expertov:  Do módy sa vracajú pramene ofiny nabok a skutočná krása

Romantické vlny ako od kaderníka

Babyliss automatická kulma na vlasy vytvorí dokonalé vlny vďaka unikátnej technológie vlnenia. Sama si pramene vlasov vtiahne a navlní. Objemná 29 mm vlniaca komora, 2 nastavenia teploty, keramický povrch a nahriatie za 100 sekúnd z nej robí ideálneho spoločníka, ktorý nahradí šikovné ruky kaderníka.

Baletcore trend

Jeden z najočakávanejších účesov je inšpirovaný baletcore trendom, čiže účesom baletiek. Uhladené vlasy a drdol ako symbol tej najväčšej ženskosti, ladnosti a nehy. Vlasy môžete predtým vyžehliť, použite pri tom vhodnú starostlivosť. Uhladzujúca starostlivosť o ochranu vlasov SteamPod od L'Oréal Professionnel. Termoochranný koncentrát obohatený o Alpha-silane chráni vlasy pred vysokými teplotami a extrémnou vlhkosťou. Okolo vlasového vlákna vytvára ochrannú vrstu, ktorá vydrží až 5 umytí.

Mohlo by vás zaujímať: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú