Presunúť na hlavný obsah

Dakota Johnson ukazuje brušné svaly: Môže za to toto jedno pravidlo v jedení, ktorého sa drží a tiež tento cvik

Zahraničné celebrity

Krásna herečka vyzerá stále lepšie. Inšpirujte sa jej návodom na krásne bruško.

Ani po nakrútení nezaháľa

Niekto by si mohol myslieť, že po nakrútení aj poslednej časti známej trilógie, herečka vo svojom úsilí o krásne telo poľaví. Opak je však pravdou. Jemná kráska sa nezastavila a v snahe o vylepšenie svojho tela upravila aj svoj jedálniček. Keďže jej ide hlavne o vypracovanú oblasť bruška, Dakota zo všetkého najviac rieši hlavne to, koľkokrát denne a v akom množstve je.

Inšpirujte sa: Táto žena je dôkazom toho, že aj vo väčšom tele môžete vyzerať sexi: Pozná recept, ako nájdete svoj skrytý sexepíl

Preto v rámci svojho stravovania zaviedla pravidlo menšich porcií viackrát denne. Práve raňajky bohaté na proteíny a vlákninu, ktoré hneď o dve hodiny doplní o ľahkú desiatu a poobedie si skráti aj dvoma olovrantmi v podobe ľahkého jogurtu alebo raw tyčinky, sú spôsobom, akým sa Dakota udržuje neustále sýta a plná energie.

Alkohol nie...

Dôležité je však aj pripomenúť fakt, že práve bruško vysokým príjmom alkohol nadmieru trpí a preto si ho Dakota dopraje naozaj len sporadicky. Podľa jej osobnej trénerky neprekáža, ak si za týždeň dovolí vypiť dva až tri poháre kvalitného suchého bieleho vína. Piť však flašu každý večer skutočne nie je zdravé a odzrkadlí sa to v prvom rade práve na oblasti brucha.

Mohlo by vás zaujímať: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Nezabúda na cvičenie

Samozrejme, že sa popri stravovacích pravidlách venuje aj samotnému športu. Za svoje bruško však vďačí hlavne tomu, že podľahla cvičeniu zaťažujúceho minútového planku, ktorý dopĺňa o jednoduchú vývrtku s rukou vždy do opačnej strany.

Snaží sa zostať v plankovej pozícii čo najdlhšie a zaraďuje ho takmer vždy na konci svojho pravidelného kardia. Cvičenie štyrikrát do týždňa tvorí základ jej pravidelnej rutiny a Dakota si bez neho už tak nejak nevie predstaviť život.

Nenechajte si ujsť: Diétny plán Melanie Trump: Vďaka tejto potravine si uchováva svoju štíhlosť a krásnu pleť po dlhé roky

Nie je to o nezmyselnej diéte

Práve pri nakrúcani kultového filmu prišla krásna herečka na to, že zdravá strava a správna dávka pohybu sa možu poľahky stať jej životný štýlom. Bez väčšej námahy či premýšľania si tak zaviedla toto jednoduché pravidlo v stravovaní a zostala verná posilňovacím cvičeniam s dôrazom na bruško. Nikdy nepatrila medzi herečky s nadváhou, avšak práve vďaka pohybu si svoju postavu udržuje nielen štíhlu, ale aj pevnú.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe