Presunúť na hlavný obsah

Bella Hadid presne vie, ako zhodiť zopár posviatočných kil: Nechajte si poradiť a začnite s overenými cvikmi

Zahraničné celebrity

Krásna modelka si na Vianoce síce dopraje o trošku viac nezdravých jedál, asi ako každý, rovnako však vie, ako sa ich poľahky zbaviť.

Začína behom

Bella sa snaží čo najviac namotivovať, aby tak v posilňovni vydala zo seba čo najviac. Nikdy nejde cvičiť, ak sa aspoň z polovice necíti na to, že zvládne kompletný tréning. Všetko začína 20-minútovým behom na bežiacom páse. Ten jej pomáha naladiť sa na to správne tempo a zvyknúť si na záťažovú aktivitu. Bella nezabúda na poriadny stretching pred samotným cvičením a postupné zvyšovanie záťaže.

Neskôr nasleduje box

Hneď po behu nasleduje intenzívny tréning boxu. Bella trénuje každý deň a ani po sviatkoch si neodpustí niekoľko poriadnych lekcií so svojím trénerom. Box podľa nej totiž spája všetko, čo od športu očakáva. Práca rúk, nôh, kardio. To všetko spoločne vytvára dokonalú súhru. Kráska si však tento tréning nevie predstaviť s nikým iným, ako so svojím osobným trénerom. Tvrdí totiž, že pri športe skutočne najviac záleží na tom, s kým sa cítite príjemne a uvoľnene.

Inšpirujte sa: Cviky pre krajšie ženské telo: Takto dosiahnete štíhlejšie nohy a zbavíte sa tuku na vnútorných stehnách!

Cviky na nohy nezanedbáva

Drep s rotáciou

Medzi jej obľúbené cviky patrí drep, ktorý pri vrátení sa do vzpriamenej polohy ukončí rotáciou jednej z nôh vo vzduchu. Nohy po každej sérii 10 opakovaní vystrieda a spoločne za sebou urobí 4 série. Ak potrebujete krátku pauzu, zastavte sa v polovici a doprajte si dvojminútový oddych na nabratie dychu.

Nezabúda na výpady

Vykročenie smerom vpred jednou nohou, zatiaľ čo tú druhú pokrčíte a kolenom sa dotknete zeme, je cvik starý ako samotné ľudstvo, nikdy však nesklamal. Rovnaký názor má i modelka a pri povianočnom cvičení si dopraje dve série na každú nohu po 10 opakovaní.

Mohlo by vás zaujímať: Účinné cvičenie na poriadne spaľovanie tukov: Zistite podľa vašej hmotnosti, ako ste na tom

Zapája celé telo

Skoky v planku

Neskôr sa snaží zapojiť celé telo, od nôh cez trup, až po samotné ruky. Preto sa aj vy dajte do pozície plank a na striedačku prisúvajte svoje nohy až po úroveň prsného svalstva. Nezabudnite držať pozíciu a precíťte, ako vám pracujú všetky svaly. Snažte sa vydržať minimálne 40 sekúnd a následne si doprajte 10-sekundový oddych.

Doprajte aj bruchu

Pretočte sa na chrbát, zaprite sa rukami tak, aby ste zdvihli zadok od podložky a nohy na striedačku skrčené v kolene prisúvajte k bruchu a následne vystierajte bez toho, aby sa čo i len trošku dotkli podložky. Skúste vydržať na každú stranu dve série po 10 opakovaní s krátkou 10 sekundovou prestávkou.

Nenechajte si ujsť: Skvelé cvičenie na pevný zadok, ktoré môžete robiť kdekoľvek: Zabudnite na drepy a skúste to takto

Pustíte sa aj vy po sviatkoch do cvičenia?

spolu hlasovalo 94 ľudí

Áno
46
Nie
48

- Najčítanejšie -