Presunúť na hlavný obsah

Dakota Johnson sa na ďalší diel vzrušujúcej ságy Fifty Shades pripravovala: Toto je za jej vylepšenou postavou

Zahraničné celebrity

Za jej ukážkovým telom sú z veľkej časti gény, je však pravdou, že odkedy sa na scéne ukazuje nahá v roli Anastasie Steelovej, musela táto prirodzene krásna bruneta trošku zabrať.

Osobná trénerka sa zamerala na konkrétne partie

Je známe, že už počas nakrúcania ostatných častí tejto tak nesmierne populárnej ságy si Dakota Johnson formovala svoju postavičku plyometrickými cvikmi, ktoré sa skladajú hlavne zo sérií intenzívnych výskokov. Bolo ale nad slnko jasné, že i tentokrát nebude zaháľať. Ide predsa o poslednú časť ságy, ktorá sa už o nejaký čas objaví aj v našich kinách.

Inšpirujte sa: Ako vyzerajú skutoční partneri najsexi filmovej dvojice z Fifty Shades of Grey? Christian má pri sebe úplne iný typ ženy

Dakota sa preto vďaka svojej osobnej trénerke Ramone Braganzovej začala venovať cvičeniam, ktoré viditeľne formujú hlavne časť chrbta v oblasti ramien a rúk a okrem iného zabezpečujú aj užší a skutočne viditeľne menší pás. Samotná Ramona pre ňu zostavila tréning, ktorý sa skladá z troch kardio cvičení, opakovaní, použitia veslovacieho trenažéra a stepera, ktorý je skvelým pomocníkom hlavne na zahriatie pliec, chrbta a rúk.

Nepotrebujete žiadnu prípravu, pokojne ich zvládnete aj samy

Tieto cvičenia sú však natoľko jednoduché, že ich poľahky zvládnete aj v prípade, že ste absolútny amatér. Stačí, keď sa budete radiť presnými inštrukciami, ktoré vám poskytujeme v nasledujúcom návode a telo ako zvodná herečka už nebude len snom.

Inšpirujte sa: 5-dňový detox podľa Emily Ratajkowski: Takto dosiahnete dokonalú postavu a žiarivú pleť

Prvé kardio

Snažte sa v pomalom tempe zahriať na veslovacom trenažéri. Následne zopakujte päť tridsaťsekundových intervalov, počas ktorých vydáte zo seba všetko a prerušíte ich len krátkymi opäť tridsaťsekundovými prestávkami.

Cviky na chrbát a plecia

Postavte sa rovno, ruky nechajte voľne visieť popri tele a v oboch dlaniach držte malé polkilové činky. Následne zdvíhajte ruky do strán až nad hlavu, kde ich opäť pomaly spojte. Daný cvik opakujte sedemkrát.

Mohlo by vás zajímať: Cvik, ktorý si nevieme vynachváliť: Viete, ako dlho musíte držať pozíciu doska, aby ste videli výsledky?

Následne sa opäť dostaňte do východzej polohy, rozpažte ruky do strán a hneď na to ich smerujte pred seba, akoby ste objímali strom. Cvičenie vždy zakončite v polohe, v ktorej ste začínali a zopakujte ho opäť sedemkrát.

Druhé kardio

Rovnako ako v prvom prípade, opäť si zvoľte rýchle tridsaťsekundové tempo na veslovacom trenažéri, ktoré zopakujete s krátkymi prestávkami päťkrát za sebou.

Nezabudnite na brušné svaly

Začnite v polohe na podložke, kde v jemnom sede pokrčte nohy v kolenách a v každej ruke natiahnutej pred sebou držte jednu činku. Posúvajte zakaždým jednu ruku do strán a celým telom sa za ňou otáčajte, pričom sa snažte držať svoje brušné svalstvo v neustálom napätí a celé cvičenie zopakujte desaťkrát.

Rovnako si po danej námahe doprajte ešte tridsaťsekundový plank, ktorý sa postará o napnutie svalov celého vášho tela naraz. Nevadí, ak spočiatku nevládzete alebo vám telo viac nedovolí, časom všetko pôjde ľahšie.

Konečné kardio

Na konci nezabudnite na poslednú sériu kardio cvičení, pri ktorých opäť využite veslovací trenažér a dajte do rýchlostných tridsaťsekundových intervalov skutočne všetko. Telo ako Dakota totiž nie je len vysnenou predstavou, je za ním veľa práce a odriekania. Začať sa však dá naozaj vždy, no nie?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus