Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 znamenia sa v lete šialene zamilujú: Patríte medzi týchto šťastlivcov aj vy?

Partnerské vzťahy

Leto láske mimoriadne praje. A tento rok obzvášť ľuďom narodených, v štyroch znameniach. Čo myslíte, týka sa to aj vás?

Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, ktoré štyri znamenia, práve v lete stretnú svoju vysnívanú polovičku. A verte, že to bude stáť za to. 

Neprehliadnite: Priateľke som závidela jej luxusný život: Keď mi odhalila celú pravdu, ľutovala som ju

Rak 

Citlivý Rak máva veľmi často problém nájsť si niekoho, lebo verí na idylickú, priam rozprávkovú romancu, ktorá vždy musí skončiť pred oltárom. Presne na tom množstvo jeho vzťahov stroskotá. Avšak toto leto bude iné. Stretnete niekoho, kto má predstavy o rodine také isté ako vy. A zaľúbite sa tak, ako nikdy predtým. Všetko sa to udeje koncom leta, takže v tomto období si možno všímajte predsa len o niečo viac svoje okolie. 

Lev

Mohlo by sa zdať, že sebavedomý, energický, vášnivý a nespútaný Lev, nemá o pozornosť opačného pohlavia núdzu. To je síce pravda, no zväčša ide o veľmi rýchle vzťahy, ktoré skončia skôr ako si ich stihne uvedomiť. No počas nasledujúceho mesiaca, ľudí narodených v tomto znamení doslova dostane niekto, koho síce mali dlho vo svojom okolí, no neuvedovovali si, že by medzi nimi mohlo byť niečo viac. 

Prečítajte si tiež: Sestra ma zachránila pred osudovou chybou: Otvorila mi oči v tom, akého muža som mala 14 rokov po svojom boku

Panna 

Pre Panny je typické, že majú všetko vždy na svojom mieste a presne pod kontrolou. Možno aj vďaka tomu sa im darí rovnako v pracovnej, tak aj v súkromnej oblasti. Avšak v oblasti lásky je to s nimi o niečo komplikovanejšie. Teraz sa v ich okolí objaví človek, akého dlho hľadali. Pocítia dokonalé splynutie a z neho sa napokon vyvinie harmonický vzťah. Tomu všetkému bude predchádzať fáza zamilovanosti ako z filmového plátna

Strelec

Pokiaľ sa aj vy ešte stále pýtate, kedy sa konečne objaví, kedy vám vstúpi do života, máme pre vás odpoveď – počas leta. Človek, o akom ste vždy snívali, ktorý vás nadchne svojou dobrodružnou povahou, životným elánom a bude vám tolerovať vaše drobné vzťahové zaváhania je k vám bližšie, ako ste zrejme čakali. 

Prečítajte si: Leto v plnej paráde: Horúce novinky na krásnu bronzovú pokožku, pri opaľovaní neurobte túto jednu chybu

V ktorom z týchto štyroch znamení ste sa narodili vy?

spolu hlasovalo 359 ľudí

Rak
109
Lev
83
Panna
78
Strelec
89

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus