Presunúť na hlavný obsah

Štyri najsexi znamenia, ktoré to s chlapmi vedia: Tieto ženy najviac priťahujú bohatých mužov

Partnerské vzťahy

V krvi im koluje príťažlivosť, ktorá s mužmi dokáže poriadne zamávať. Majú to jednoducho v sebe zakorenené a sú magnetom pre solídnych pánov. Patríte medzi ne aj vy?

Veľa dievčat je vychovávaných tak, aby si našli zabezpečeného muža, ktorý sa o ne postará. Zväčša ich k tomu vedú mamy a niekedy si tak snažia plniť svoje sny. To, čo sa nepodarilo im, chcú, aby vyšlo ich dcéram. Princ na bielom koni je to, o čom každú noc snívajú a sú schopné urobiť všetko pre to, aby ho ulovili. Nie vždy sa im to však podarí. 

Čítajte tiež: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Zvádzanie im koluje v žilách

A potom sú tu také ženy, ktoré bez akejkoľvek námahy sú stredobodom pozornosti mužov, na ktorých stoja zástupy žien. V DNA, ktorá im koluje v žilách majú niečo ako sexuálnu energiu, ktorou si mihnutím čarovného prútika omotajú okolo tela tých najviac zabezpečených mužov. Čo patrí medzi ich tajné zbrane a prečo z nich solídni muži nevedia spustiť pohľady?

Blíženci

Ženy v znamení Blížencov v sebe prechovávajú protichodné city a vášne. Rady nadväzujú kontakty a to je ich najsilnejšou ženskou zbraňou. Robia to automaticky a stačí jedna veta a muži sa s nimi ihneď dajú do reči. Srší z nich záujem len samým o seba a to mužov na nich priťahuje najviac. Ich rebelská duša, ktorá je večne mladá je magnetom pre mužov tých najrôznejších sociálnych vrstiev. Bohatí muži v nich hľadajú rozptýlenie, ktoré často prejde do zamilovania sa.

Škorpión

Tvária sa milo a zvodne, ale len pokiaľ im neublížite. Vtedy sú ochotné urobiť čokoľvek, len aby pomsta bola sladká. Ženy Škorpiónky odjakživa priťahovali mužov. Boli to tzv. „bad girls“, s ktorými sa nikdy nenudíte. Sú ochotné riskovať a ísť si vlastnou cestou. Buď sa im na tejto ceste prispôsobíte alebo idú bez vás. Ide z nich niečo živočíšne, čo rady zúročia v spálni. Zároveň však ide o vysoko inteligentné ženy, ktoré sú v kariére veľmi úspešné. K sebe priťahujú mužov z vyššej spoločnosti práve kvôli tomuto.

Strelec

Motto, akým sa v živote tieto ženy riadia je, užívať si život naplno. Nenechajú na vás ani len nitku suchú a vychutnáte si s nimi život tak, akoby ste ich prežili päť súčasne. Nehľadajte v nich však žiadnych „chlapcov“. Tieto ženy sú považované za jedni z najsexuálnejších spomedzi všetkých znamení zverokruhu. Ak ste si doteraz mysleli, že striedajú partnerov, ste na omyle, ide len o chýry. Na svojho „pána Božského“ sú ochotné čakať aj dlhý čas. Idú radšej po kvalite ako po kvantite. 

Nepremeškajte: Zistil som, že moja manželka má pikantnú záľubu: Po odhalení som sa cítil trápne, ale bol som ochotný urobiť toto

Váhy

So sebavedomím sa vraj nerodíme, no Váhy s ním vedia počas svojho života dostatočne dobre narábať. Sú nekonfliktné a vyžaruje z nich pocit domáceho blahobytu. Na začiatku sú hanblivé, ale akonáhle majú za sebou viacero vzťahov, stávajú sa z nich silné ženy. Pre muža sú nevyčerpateľnou studnicou inšpirácie. Múzou, s ktorou chcú tráviť všetok svoj súkromný čas. Nikdy nevyhľadávajú bohatých mužov, no oni sami si za nimi cestu prirodzene nájdu. Sú akýmsi stelesnením matky ich budúcich potomkov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe