Presunúť na hlavný obsah

S manželovým bratom mám spoločnú minulosť, o ktorej až donedávna nevedel: Mlčala som však kvôli tomuto

Sex a vzťahy

Kedysi som bola opantaná manželovým bratom a mala s ním krátky románik, o ktorom nikto nevedel. Mlčala som aj pred manželom kvôli tomu, že som bola presvedčená o jednej veci. Nakoniec sa o tom dozvedel a jeho reakcia ma prekvapila.

Najprv som podľahla jeho bratovi

Naša čitateľka Valéria tajila pred svojím manželom Braňom to, že kedysi dávno bola zamilovaná do jeho brata Karola, s ktorým prežila aj krátky románik. Keďže sa tento románik udial v zahraničí, kde sa náhodou stretli počas štúdií na vysokej škole, ostal utajený. „Boli sme z jedného malého mesta a chodili sme spolu aj na strednú školu. Priznám sa, že Karol sa mi vždy páčil. Bol to taký ten typ vtedy ešte chlapca, ktorý vás dostane na pekné slová, prenikavý pohľad, šarm, charizmu. Mal proste niečo do seba. Stretli sme sa náhodne a pár mesiacov spolu randili. Bol to môj prvý aj po intímnej stránke a ja som sa celkom do neho zamilovala, on to však videl inak. Potom sme sa približne v rovnakom čase vrátili domov. Ja som bola presvedčená, že budeme pokračovať tak ako aj v zahraničí, nanešťastie doma ho čakala jeho oficiálna priateľka, o ktorej som nič nevedela. Žiadala som od neho aj vysvetlenie, ale vraj mám na to zabudnúť. Áno, priznám sa, že mi zlomil srdce, ale časom som pochopila, že za to nestál a dostala som sa z neho,“ opisuje vtedajšie udalosti Valéria.

Mohlo by vás zaujímať: Moja mama mi po rokoch prezradila jednu pikantnú vec zo svojej minulosti: Nechcela, aby som urobila rovnakú chybu

Prešli roky a vzala som si jeho brata

Prešlo pár rokov a Valéria mala aj ďalší vzťah. Hoci nevyšiel, nebola v ňom podvedená, rozhodli sa ho s priateľom ukončiť obaja vzájomne. Potom čo bola sama asi rok, narazila v meste na drinku s kamarátkami po práci, už teda po vysokej škole, na Braňa. Motal sa okolo nej celý večer, no problém bol v tom, že to bol Karolov brat. Presne toho, na ktorého nemala pekné spomienky.  „No zdalo sa, že osud nás chce dať dohromady, pretože sme na seba neustále narážali, nakoniec nás spojila ešte aj práca. Čo čert však nechcel, Braňo sa mi ako muž páčil, dokonca časom veľmi. Sadli sme si perfektne a nakoniec som si povedala, čo tam po minulosti, dôležitá je prítomnosť a naša možná spoločná budúcnosť. Takže sme tvorili pár a došlo aj na stretnutie s jeho bratom Karolom,“ pokračuje Valéria, ktorá však podotýka, že s Karolom si jeden večer vysvetlili, čo bolo treba. Dokonca sa jej za svoje mladícke a nerozvážne správanie niekoľkokrát ospravedlnil a vraj by to mali Braňovi povedať, pre istotu. Bola to však Valéria, ktorá chcela mlčať, a mala na to dobrý dôvod, aspoň si to myslela.

Čítajte tiež: Manželovi som vymyslela na narodeniny darček: Bol to krok vedľa, ktorý odhalil jeho doposiaľ nepoznanú minulosť 

Manžel odhalil moju a bratovu spoločnú minulosť

„Vedela som, že ako bratia spolu sem tam súperili, doberali si jeden druhého. Tiež som vedela z manželovho rozprávania, že Karol mu raz prebral dievča, vlastne bol iniciatívnejší a cítil sa pri ňom celú mladosť neisto. Preto som si možno aj myslela, že keby sa to dozvedel, namýšľal by si, že bol pre mňa akousi záplatou, náhradou za Karola. No samozrejme nakoniec sa to dozvedel aj tak,“ prezrádza Valéria. Jednoducho našiel pri sťahovaní medzi jej osobnými vecami, ich spoločné fotky medzi tými, ktoré mala z vtedajšieho pobytu v zahraničí. „Viem, že som ich nevyhadzovala, ale celkom som rokmi na ne zabudla. Tak som vyšla s pravdou von a očakávala tú horšiu reakciu,“ pokračuje.

Neprehliadnite: Táto jedna téma bola u manžela tabu: Po rokoch som sa takto dozvedela, čo je vo veci a prečo o nej odmieta hovoriť

Manžela som nakoniec podcenila a nebol dôvod na tajomstvo

Valériu nakoniec jej manžel Braňo prekvapil. Rokmi sa už necítil popri bratovi menejcenne, mal zdravé sebavedomie a veril aj tomu, že ho jeho manželka úprimne miluje a nie je s ním preto, aby bola aj po rokoch v blízkosti jeho brata. Tiež vedel, že aj jeho brat rokmi dospel  v dobrého človeka, ktorý si viac nepotrebuje čokoľvek dokazovať. „Bral to jednoducho ako minulosť, napokon ako som to už roky brala aj ja,“ konštatuje naša čitateľka, ktorá dnes vie, že nemusela túto skutočnosť manželovi zatajovať vôbec. Dokázali sa s ňou všetci traja vyrovnať.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe