Presunúť na hlavný obsah

Už vám nikto neodolá: Zmeňte týchto 5 maličkostí ešte dnes a okamžite budete pôsobiť oveľa atraktívnejšie

Feminity

Mužov vo svojom okolí dokážete pomerne rýchlo zaujať, ak sa budet držať niekoľkých zásad. Odhaľte spolu s nami, vďaka čomu vám už žiaden z nich neodolá.

Hoci sa to môže zdať ako klišé, ale je to fakt. To ako sa cítime vo svojom vnútri, vyžarujeme aj navonok. Presne tak aj pôsobíme na naše okolie. Ak chcete zaujať muža svojich snov, stačí len popračovať na pár základných veciach. A nie, nemusíte mať konfekčnú veľkosť 34, telo bohyne a tvár anjela. Na mužov platí niečo celkom iné. Naša psychika totiž dokáže skutočne malé zázraky. 

Mohlo by vás zaujímať: Na letnej dovolenke som mu dovolila neviný flirt: Nevyspal sa s ňou, no odvtedy chce odo mňa toto...

1. Žite v prítomnosti

Zabudnite na krivdy z minulosti, prestaňte sa stresovať budúcnosťou a tým, čo sa ešte nestalo, ale žite okamihmi, ktoré prežívate práve teraz. Len vtedy budete skutočne šťastná a dokážete si život naozaj užívať. Lebo nie je nič horšie, ako žena, ktorá je v neustálom strese, pod tlakom a prenáša to aj na svoje okolie. Ak sa vy sama budete cítiť vyrovnaná, spokojná, šťastná, budete žiariť. Práve úsmev, pohoda a radosť zo života je niečo, čo vás urobí okamžite v očiach okolia atraktívnejšou. 

2. Vychutnávajte si maličkosti

Rannú kávu s manželom, bicyklovanie s deťmi, čítanie obľúbenej knihy, pohár vína pri večeri. Všetko, čo robíte, robte s láskou a istou dávkou vášne. Každý jeden zážitok sa snažte premeniť na nezabudnuteľný moment. Uvidíte, že sa to už po pár dňoch prejaví aj na vašom vzhľade. Veď už sami muži tvrdia, že vyrovnané ženy pôsobia oveľa krajšie. A niečo na to veru bude. 

3. Zabudnite na závisť

Neriešte sociálne siete, ľudí, ktorých nepoznáte, neporovnávajte sa s inými. Nezáviďte iným, to čo majú. Práve naopak, nechajte sa takýmito ľuďmi inšpirovať a skúste napredovať po vlastnej ceste. 

4. Majte rada samú seba

Buďte sama sebou a majte sa rada taká aká ste. Zabudnite na svoje nedokonalosti. Citlivo ich zamskujte a snažte sa ukázať svoje prednosti. Pozrite sa na seba do zrkadla a vyslovte nahlas, čo sa vám na sebe páči. Niečo, čo rada vyzdvihujete a viete, že vás to robí neodolateľnou. Práve to totiž vidí aj vaše okolie. Len ak budete spokojná s vlastným ja, budete sa páčiť aj okoliu. 

5. Žite aktívne

Venujte sa svojim hobby, koníčkom, veciam, ktoré vás bavia a napĺňajú. Skúste do svojho života zakomponovať viac pohybových aktivít. Uvidíte, budete sa cítiť šťastnejšia a zároveň bude rásť aj vaše sebavedomie.

Neprehliadnite: Zaľúbila som sa do ženatého kolegu: Netušila som však, čo všeto to spôsobí...

Ako vidíte, nie je všetko len o fyzickom vzhľade. Naša psychika dokáže skutočne malé zázraky. A aj keď sa vám to môže zdať na prvý pohľad smiešne, je to fakt. ŠŤASTNÁ ŽENA=KRÁSNA ŽENA. Táto rovnica funguje na 100%.

- Najčítanejšie -