Presunúť na hlavný obsah

Dlhý čas som sa snažila zaujať jedného muža: Keď som už takmer nedúfala, stačilo mu ukázať, o čo by prišiel

Sex a vzťahy

Erika sa dlhé mesiace snažila upútať pozornosť svojho kolegu z práce, avšak bezvýsledne. Nakoniec, keď to už chcela vzdať, prišla jedna situácia a dotyčný muž zmenil svoje správanie. Nakoniec pochopila, že niekedy stačí celkom taká banálna až primitívna odveká vec...

Nepatrila medzi neatraktívne ženy, no nepútala na seba rada pozornosť

Naša čitateľka Erika (28) bola celý život takou tou šedou myškou. Nikdy nechcela na seba prehnane upútavať pozornosť a preto sa držala vzadu. Možno práve aj to viedlo k tomu, že nemala kedy a ako nadviazať normálny vzťah, hoci rozhodne nepatrila medzi neatraktívne ženy. Len dávala svojím oblečením a celkovým vzhľadom skôr najavo niečo iné. Svoju snahu však prejavila, keď do jej práce nastúpil nový kolega Rišo, ktorý sa jej skutočne veľmi páčil. 

Mohlo by vás zaujímať: Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Rozhodla sa zaujať jediným spôsobom, ktorý sa jej videl vhodný a jej vlastný

Erika vedela, že je Rišo slobodný a preto sa rozhodla, že je najvyšší čas, aby prejavila záujem, aby sa sama prejavila, pretože mala tiež takmer pred tridsiatkou a ešte nikdy poriadny vzťah. Rozhodla sa ho teda zaujať jediným spôsobom, ktorý sa jej zdal vhodný a jej vlastný: „Začala som sa prihováraním, len tak nezáväznou konverzáciou počas obednej prestávky. Keďže sme spolupracovali na jednom projekte spoločne, čo mi skvele zahralo do kariet, nosila som mu kávu, keď sme nadčasovali. Alebo som mu pomohla doladiť veci, na ktoré nemal čas, vždy som sa ponúkla, aby videl, že som ochotná. Nezabudla som si zakaždým nasadiť úsmev na tvár, pretože v ženských časopisoch sa hovorí jasne. Muži majú radi pozitívne mysliace ženy, ktoré sú stále dobre naladené. Som celkom dobrá športovkyňa, tak som sa na spoločných firemných akciách, ktoré sa konali v športovom duchu, snažila ukázať seba v čo najlepšom svetle. Jednoducho som robila, čo sa dal, aby ma aspoň pozval na kávu po práci alebo čokoľvek,“ objasňuje Erika ďalej. 

Čítajte tiež: 5 chýb, kvôli ktorým prádete o muža v extrémne krátkom čase: Toto rozhodne nerobte, ak ho nechcete stratiť

Keď to chcela vzdať, stalo sa niečo nečakané

Keď to už naša čitateľka vzdávala, pritrafila sa jedna taká situácia, ktorá priniesla nečakané prekvapenie a zistenie. Obaja boli poslaní na to isté školenie a museli sa zúčastniť večere  s možnými novými klientmi. Následne mali prespať v hoteli a ráno odísť. Erika mala už všetkého plné zuby a rozhodla sa ukázať konečne aj svoje sexi ja, ktoré doteraz držala schované, pretože jej nebolo až také vlastné: „Áno, priznávam, chcela som Rišovi dokázať, že viem byť nielen milá a ochotná, ale aj poriadne sexi. Nahodila som sa najsexi ako som vedela a zvýraznila si svoje prirodzene veľké pery poriadnym červeným rúžom. Po večeri s klientmi sme ešte zostali v bare a ja som už bola mierne pripitá. Avšak nie až toľko, aby som nevidela ako zo mňa Rišo nespúšťa oči. Po celú dobu sme sa tak dobre bavili, smiali a bolo to také uvoľnené, ako nikdy predtým. Priznávam, alkohol vždy prelomí ľady. Keď sme sa lúčili pri dverách mojej hotelovej izby, povedal mi, že nevie, kde mal oči, keď si už predtým nevšimol, aká som sexi a zábavná. Potom sa na mňa doslova vrhol a začali sme sa bozkávať priamo tam na chodbe,“ opisuje Erika ďalej. 

Neprehliadnite: Pekný muž hľadá na žene aj túto jednu vlastnosť: Práve tá je rozhodujúca v tom, ako dlho vydrží po jej boku

Stačilo mu ukázať o čo by prišiel

Našťastie Erika nepatrí k ženám, ktoré sa vyspia s chlapom, ktorý sa im páči, hneď na prvom rande. Vlastne oni dvaja rande ani nemali. Takže zostalo len pri bozkoch, ale keď sa vrátili späť domov a do práce, niečo sa zmenilo. Zrazu prejavoval záujem on, nosil jej kávu, flirtoval s ňou a po práci ju pozýval ešte do baru na pohárik: „Vtedy sa mi vyjasnilo a pochopila som, že niekedy stačí vytasiť na začiatok svoje ženské zbrane, prelomia sa ľady a môžeme sa začať spoznávať aj viac do hĺbky. Darmo, chlapi sú stále len chlapi, a niekedy im len stačí ukázať o čo by mohli prísť. No čo si budeme navrávať, telo predáva a oči sa väčšinou zaľúbia vždy ako prvé, nie?“ Dodáva s tajomným úsmevom na perách Erika, ktorej vzťah sa s kolegom Rišom sa prehĺbil a dnes tvoria pár.

- Najčítanejšie -