Presunúť na hlavný obsah

Jedna ponižujúca poznámka spôsobila, že z môjho partnera sa stal človek, ktorého som viac nezaujímala...

Sex a vzťahy

Simona nikdy nepatrila k ženám, ktoré by prehnane riešili vzhľad svojho partnera. No jedna vec jej na svojej polovičke naozaj prekážala. Po pravde z jej úst sa z neho stal muž, ktorého viac nespoznávala, a ktorý o ňu viac nejavil záujem.

Nebol to vzhľad, ktorý by ma očaril

Keď  Simona (28) spoznala Maja a začala sa s ním viac stretávať, zhovárať, nebol to práve vzhľad, ktorý by ju bol upútal či očaril. Majo bol pre ňu priemerne vyzerajúci chlap. Dokonca by povedala, že taký, ktorý na svojej fyzickej stránke neriešil nikdy nič. „V našom vzťahu sme boli najskôr priatelia, až potom milenci a napokon partneri. O prehnanej chémii nemôže byť reč. Skôr sme si porozumeli na duchovnej frekvencii,“ vyznáva sa naša čitateľka.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna veta ma stála manželstvo: Ľutujem, že nemôžem vrátiť čas späť...

Zatiaľ čo ona sa snažila vyzerať dobre, on sa vôbec nemenil

Ako Simona priznáva ďalej časom jej jeho ľahostajnosť o svoj vzhľad čoraz častejšie prekážala.  „Zatiaľ čo ja som sa snažila vyzerať čoraz lepšie, nielen kvôli sebe, ale aj kvôli nemu, aby videl, že chcem byť pre neho krásna. Predsa len, boli sme spolu už nejaký ten čas, doba sa menila, ani muži už nie sú dnes to čo bývali. Avšak ten môj bol stále rovnaký. Nikdy si na seba nič nekúpil, neinvestoval ani do krajšieho zostrihu. Kaderníčkou mu bola stále jeho matka. Ak som mu na narodeniny darovala drahší parfém, vraj na čo mu to je, on nie je žiadna fajnovka, a tak zostal zabalený v skrini,“ spomína Simona.

Čítajte tiež: Manžel ma po 7 rokoch takto ponížil pred vlastným dieťaťom: Mala som strach, že svojho syna kvôli jeho chybe stratím

Prostoreká poznámka, ktorá ho ponížila

Tým, že mu Simona nikdy nič na to nepovedala, sa to v nej nahromadilo. A pri ďalšej z týchto ich konverzácií sa už nezdržala a na rovinu mu povedala, čo si myslí, avšak aj to, čo by mu nikdy do očí nepriznala: „Jednoducho som sa preriekla, pretože som bola už vytočená jeho ľahostajnosťou. Prirovnala som ho k svojmu bývalému a priamo naznačila, že ten sa vedel obliecť, a že ten aj voňal tak, že som nemala problém na neho skočiť kedykoľvek. Keď som sa upokojila, došlo mi, ako som ho ponížila, ale už bolo neskoro,“ opisuje ďalej.

Stal sa z neho muž, ktorého som prestala zaujímať

Odvtedy sa podľa Simoniných slov začal meniť. Najskôr si myslela, že hoci jej poznámka nebola vhodná, aspoň ho to nakoplo správnym smerom a začal sa o seba viac starať. No keď sa už jej zdalo všetkého dosť, on stále pokračoval. „Pred mojimi očami sa menil z jednoduchého dedinského chlapa na až prehnaného metrosexuála. Najhoršie na tom celom však bolo, že ma úplne ignoroval ako ženu a dokonca som mala pocit, že si začal užívať pozornosť iných žien vo svojom okolí. Skončilo to tak, že sme viac nenašli spoločnú reč a rozišli sa,“ končí svoj príbeh Simona.

Neprehliadnite: Zamiloval sa do jej vzhľadu a vzal za manželku: Keď "vytriezvel", nevedel sa zmieriť s touto jej povahovou črtou

Najhoršie na tom všetkom však je, že Simona pochopila, že ho k tomu sama vyprovokovala. Dnes by však dala čokoľvek za toho starého, jednoduchého chlapa, s ktorým si tak rozumeli.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus