Po tom, čo som zmenila jednu vec na svojom tele, som manžela prestala priťahovať: Ten nezmyselný dôvod vás prekvapí

To, čo by iný muž na žene ocenil, vyvolalo v našom manželstve úplne opačnú reakciu.

Takto som sa mu vraj znechutila...

Takto som sa mu vraj znechutila...

Zdroj: Profimedia

S Braňom nám to fungovalo už od samého začiatku. Vášeň medzi nami dvoma bola taká, ako nikdy predtým a chémia fungovala dokonale. Nebolo nič, čo by to mohlo zmeniť.

Prečítajte si: Tieto tri znamenia patria medzi najsilnejšie osobnosti: Narodili ste sa v jednom z nich?

Po druhom dieťati som si uvedomila, že moja postava nie je taká, ako predtým. Hoci to bolo náročné, snažila som sa zo všetkých síl zbaviť popôrodných kilogramov. Keďže som predtým necvičila, bolo to pre mňa celé obrovskou výzvou. Výsledky som si však zamilovala natoľko, že som prehodnotila celý náš rodinný jedálniček a začala sa stravovať úplne inak. To, že som sa dostala na pôvodnú váhu mi časom prišlo bezpredmetné, keďže som mohla vyzerať ešte lepšie. Cvičila som stále a v priebehu roka viditeľne schudla a zbavila sa niekoľkých kíl. 

Cítila som sa skvele a konečne som si obliekla veľkosti šiat, o ktorých som vlastne ani nikdy nesnívala. Braňovi sa to však nepáčilo. Náš intímny život bol posledné mesiace na bode mrazu. Dotýkal sa ma len sporadicky, a preto som mala pocit, že si niekoho našiel.

S týmto sa mi nakoniec priznal

Keď som ho obvinila z nevery, povedal mi pravdu, ktorá ma šokovala. "Vždy sa mi páčili tvoje ženské krivky, a to, že si mala dokonale veľké a hlavne sexi pozadie. Táto tvoja premena je asexuálna a odkedy si takto extrémne štíhla, už ma nepriťahuješ. Dokonca aj s tehotenskými kilami si vyzerala lepšie." Nemala som pocit, že by som to s chudnutím prehnala, práve naopak. Jeho slová ma však ranili, ale svojej vášne sa vzdať momentálne neplánujem...

Mohlo by vás zaujímať: Stala som sa mamou po 40-tke: Kvôli jednej veci by som to nespravila znova

Ako by ste reagovali na manželove slová vy?

prestala by som s chudnutím
280
pribrala by som
51
neriešila by som to
167
Hlasovalo: 498

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba