Presunúť na hlavný obsah

»Nevinné« opätovanie flirtu kolegovi viedlo až k tejto nepríjemnej situácii: Neverila by som, že sa mi niečo také stane

Sex a vzťahy

Bianka sa na vlastnej koži presvedčila, že niekedy sa neoplatí flirt opätovať, pretože nikdy neviete, s akým človekom vlastne flirtujete a kde je až ochotný zájsť...

Vždy som mala k mužom blízko, dnes toho ľutujem

Naša čitateľka Bianka (29) mala k mužom vždy blízko. Ako nám sama prezradila, vystriedala viac partnerov než bežná žena, ale rozhodne by o sebe nepovedala, že sa nechala zviesť len tak ľahko alebo by bola promiskuitná. Vždy to zostalo len v rámci nevinného flirtu. K sexu došlo  až keď už s niekým naozaj chodila. Jednoducho bola sebavedomá, mala rada pozornosť mužov a rada s nimi len tak flirtovala na nezáväznej úrovni: „Teraz si uvedomujem, akú chybu som urobila. Že som sama sebe nikdy nemala dovoliť, aby som sa takto správala, pretože muži si to mohli vysvetľovať aj inak...“ prezrádza na úvod svojho rozprávania Bianka, ktorá na flirtovanie s neznámymi mužmi rozhodne ešte dlhý čas, ak vôbec ešte niekedy, nepomyslí. 

Mohlo by vás zaujímať: Na letnej dovolenke som mu dovolila neviný flirt: Nevyspal sa s ňou, no odvtedy chce odo mňa toto...

Videla som v tom skrytú výzvu

S Rišom to bolo inak. Tentoraz to nebola Bianka, ktorá iniciovala flirtovanie, ale práve jej kolega, Rišo, ktorý bol svojou povesťou vo firme už známy. Bianka v tom však videla akúsi skrytú výzvu, ako dokázať, že ona má vo flirtovaní od neho navrch. Preto mu jeho flirtovanie smelo opätovala. „Začalo to ako hra, ktorá sa však neskôr vymkla spod kontroly. Skutočne to bolo na začiatku aj vtipné, dokonca ma moje kolegyne podporovali v tom, aby som mu trocha zrazila hrebienok aj za ne, pretože k niektorým ženám vo firme mal aj ironické poznámky a pod.,“ pokračuje Bianka.

Čítajte tiež: Prečo by ste mali flirtovať s inými ľuďmi, aj keď ste vo vzťahu? Dôvod vás prekvapí

Keď som chcela flirt skončiť, jeho veľké ego to nemohlo uniesť 

Keď však toho bolo už dosť a Bianka usúdila, že je na čase s tým skončiť a prestať sa s ním „vybavovať“, jeho veľké ego to nemohlo prežuť. Tak ju začal v práci doslova bombardovať. Na dennom poriadku boli už vyslovene nemravné návrhy, najskôr smskami, potom aj zoči voči, prepady na dámskej  toalete, čakania po práci pred firmou. „Začalo to byť skutočne nepríjemné. Avšak bála som sa žalovať nadriadenému, keďže išlo o trápnu záležitosť, za ktorú som mohla viac menej aj ja. Nehovoriac o tom, že som bola vo firme podstatne kratšie než Rišo a skutočne som nevedela odhadnúť, ako by sa k tomu postavil a komu by stranu podržal,“ objasňuje ďalej. 

Neprehliadnite: Zaľúbila som sa do ženatého kolegu: Netušila som však, čo všeto to spôsobí...

Moje flirtovanie  narástlo do rozmerov, ktoré som nevedela uniesť a malo následky 

Skutočnú hranicu podľa našej čitateľky jej kolega prekročil, keď sa jej opovážil aj fyzicky dotknúť. Opäť ju atakoval na dámskej toalete vo firme, kde jej začal vykasávať sukňu a chytať ju za zadok. Takéto nečakané útoky sa opakovali ešte trikrát. To sa už však dalo nazývať sexuálnym obťažovaním na pracovisku: „Keďže som sa stále obávala škandálu, ktorý by mohol z toho vzniknúť, rozhodla som sa, že z firmy odídem. Našťastie potom, čo som zmenila prácu, ktorá bola na opačnom konci mesta, mi dal už dotyčný pokoj. Dodnes však ľutujem, že som s ním vôbec niečo na pohľad nevinného začala. Rovnako tiež viem, že aj na pohľad nevinná vec ako flirtovanie, vie narásť do rozmerov, ktoré nie som schopná uniesť, a za ktoré si ponesiem následky. Preto si nabudúce dobre rozmyslím, komu ho opätujem, ak vôbec,“ dodáva na záver Bianka.

- Najčítanejšie -