Presunúť na hlavný obsah

5 najbežnejších mužských klamstiev, na ktoré vždy naletíme: Koľkokrát ste tomuto uverili aj vy?

Partnerské vzťahy

Každá to poznáme. Každá sme si tým prešli a každá sme si povedali, že nikdy viac. Ale...

Ale zakaždým príde niekto nový a dokáže nás totálne oblbnúť. A opäť sa ocitneme v tom začarovanom kruhu klamstiev, ktoré už musíte poznať i naspamäť. 

Prečítajte si: Takmer som sa vydala za muža, ktorý miloval inú: Až táto žena mi otvorila oči

1. Nemali sme signál

Túto výhovorku musela počuť minimálne raz v živote každá žena. Väčšinou ide o situácie, kedy sa váš partner vyberie na zábavu s partiou (údajne) a celú noc až do rána bieleho o ňom nemáte žadne správy. Samozrejme, sedieť na akcii s telefónom v ruke nemusí, ale ak žijete v zdravom vzťahu, tak by vám mal napísať, pre váš pokoji na duši, že sa zdrží. Najmä, ak vy už raňajkujete a on doma stále nie je. Vyhovorka "nebol tam signál" v dnešnej dobe, kde signál chytíte aj na Chopku, by vôbec nemala obstáť. Dajte si pozor, ak sa to opakuje pravidelne. 

2. Ten vzťah pre mňa už nič neznamená

Narazili ste na muža, ktorý je ženatý alebo vo vzťahu, no hrdo vám hovorí, že je pre neho už len formalita a ten vzťah nič neznamená. Áno, môže hovoriť pravdu. Ale ak je s tou osobou stále v jednej domácnosti, po pár mesiacoch sa u nich nič nezmenilo, tak ste pravdeodobne pre neho len niekto, kto ho má zahrániť od rutiny,  ktorú prežíva. Na chvíľu. Potom sa aj tak vráti domov. Pretože tak to väčšinou býva. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola som presvedčená, že si beriem dobrého muža: Hneď prvý konflikt v našom manželstve ma presvedčil, že to len hral

3. Je to len kamarátka

Veríte na kamarátstvo medzi mužom a ženou? Ak nie, dobre robíte. Jednoducho čisté priateľstvo, bez vedľajšieho úmyslu aspoň z jednej strany, jednoducho neexistuje. Preto si aspoň dobre overte, o aké "kamarátky" ide. Ak začne s tou svojou tráviť viac času, či už osobne, alebo na telefóne, asi tu niečo nehrá. Nebuďte naivná a naozaj neverte všetkému, čo vám povie. 

4. Myslím len na teba

Ďalšia lož.  Pretože neexistuje chlap, ktorý by napríklad pri sexe občas nemyslel na inú ženu. Ono v podstate nie je nič zlé, pokiaľ vám o tom neklame do očí. Ak na tom nástojí a podozrivo často to opakuje, bude asi za tým oveľa viac, čo sa snaží len nenápadne zamaskovať. Buďte obozretné. 

5. Neviem, čo chcem

Ale presím vás, určite to vie a veľmi dobre. Buď sa vám to len bojí povedať a hľadá vhodnú situáciu, kedy na vás konečne vybalí pravdu, alebo sa chce len vyvarovať konfliktu. V každom prípade to neveští nič dobre. Muži vždy vedia, čo chcú, a ak vám povie túto frázu, je to pravdepodobne začiatok konca. Preto sa snažte porozprávať sa s ním čo najskôr, pretože vetou "neviem, čo chcem" vás môže balamutiť ešte dlhú chvíľu a potom vás aj tak pošle k vode. 

Neprehliadnite: Do žien v tomto znamení sa muži najviac zamilovávajú: Rovnako rýchlo ich však aj opúšťajú, viete prečo?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus