Presunúť na hlavný obsah

Ženy v týchto troch znameniach patria medzi najsilnejšie osobnosti: Muži po ich boku to však môžu mať ťažké

Zábava

Hovorí sa, že za každým úspešným mužom stojí jeho milujúca manželka. Práve podľa tejto vlastnosti si muži vyberajú svoje vyvolené, môže to mať však háčik.

Ženská príťažlivosť je jedna vec a to, koho si muž pustí do svojho života, druhá. Svoju vyvolenú si muž vyberá najmä podľa toho, akú v nej má podporu a oporu. Presne tak, čítate správne. Od ženy, ktorú si muž zoberie nakoniec za svoju manželku, očakáva, že bude pri ňom stáť a podporovať ho v jeho krokoch a víziách.

Zároveň sa však musia postarať o celý chod domácnosti a sú sebestačné. Práve prekonávanie prekážok ich robí statočnejšími a čím sú staršie, tým silnejšie osobnosti z nich sú. Čím viac však toho žena dokáže, tým väčšie riziko postupom času podstupuje. Ste zvedaví, prečo?

Prečítajte si: Ženy narodené v tomto znamení muži nikdy neopúšťajú: Táto jedna vec ich totiž robí jedinečnými

Škorpión

Ženy narodené v znamení Škorpióna sú tvrdohlavé a to ich radí istým spôsobom medzi magnet na mužov. Akonáhle sa však dostanú do vzťahu alebo vstúpia do manželstva, táto ich tvrdohlavosť sa začne prejavovať v sebestačnosti, s ktorou však do vzťahu nastupuje aj chlad. Keď muž vycíti, že žena postráda akékoľvek city a pozornosť smerovanú k nemu, môže sa stať, že budú vyhľadávať bokovky. Intímna stránka týchto žien nesmie ísť do úzadia, inak sa mužovi budú vzďaľovať. 

Baran

Baran má v sebe akúsi túžbu byť vo všetkom prvý. Vodcovské vlastnosti sú pre neho prirodzené a prenáša ich aj do vzťahu. Muži po ich boku sa cítia v spoločnosti sebaisto práve vďaka nim. V domácnosti sú to však oni, ktorí sú pod papučou. Tieto ženy sa dajú obmäkčiť lichôtkami. Na tie reagujú veľmi priaznivo a z času na čas ukážu aj svoju nežnejšiu stránku. Za tú sa však netreba hanbiť, muži nás majú radi, keď sme zraniteľné a odkázané v niektorých situáciách na ich pomoc. 

Neprehliadnite: Tieto štyri znamenia sa môžu tešiť na veľkú lásku! Práve rok 2020 im privedie do cesty životného partnera

Býk

Tie, ktoré sú narodené v znamení Býka, dokážu toho zvládať naraz niekoľko. Sú sebestačné, flexibilné a vedia sa zorientovať v akejkoľvek situácii. Preto sú milovanými manželkami. Často si vystačia sami a dokážu všeličo zvládnuť, dokonca aj mužské práce. Muž sa však potrebuje cítiť, že je pre ženu dôležitý a rovnako aj to, čo vie „iba on“. Preto je lepšie v niektorých situáciách, nedokazovať svoju dokonalosť, ale nechať muža, nech sa cíti ako muž „hrdina“.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus