Presunúť na hlavný obsah

7 vlastností ženy, ktorú je muž ochotný nosiť na rukách: Čaká ho s ňou najšťastnejší vzťah!

Partnerské vzťahy

Ženy sa niekedy hodia za dokonalosťou neuvedomujúc si, že sa tým v skutočnosti radia medzi sivý priemer. Tieto vlastnosti zo ženy robia podľa mužov výnimočnú bytosť!

Čoraz častejšie sa všetci presviedčame o tom, že nájsť partnera, s ktorým si budeme vedieť predstaviť stráviť zvyšok svojho života, nie je vôbec také jednoduché. To si uvedomujú aj muži a v porovnaní s minulosťou sa môže zdať, že čakajú od ženy niečo viac ako len peknú tváričku. 

Ženy si často myslia, že musia splniť akýsi „ideál“ krásy, v skutočnosti je to len stereotyp, ktorí si vytvorili. Nemusíte sa snažiť napodobniť iné ženy, ktoré sa vám páčia. Neznamená to totiž, že sa to páči aj mužom. Oveľa viac ocenia, keď budete sama sebou. Čo robí ženu výnimočnou až tak, že je ochotný nosiť ju na rukách s víziou šťastného vzťahu? 

Prečítajte si: Veľký novoročný horoskop 2020 podľa veštice na mieru: Vodnári ukončia jednu životnú etapu, Strelci stretnú životnú lásku

1. Byť sama sebou

Je to jediný spôsob, kedy sa môžete skutočne cítiť výnimočne. Ak sa žena na nič nehrá a muž napriek tomu na nej môže nechať oči, je to dobré znamenie. Veľakrát sú to práve tie veci, ktoré považujeme za nedostatky, čo muža zaujmú. Na tomto pekne môžete vidieť, ako veľmi je dôležité zachovať si vlastnú identitu a naučiť sa byť so sebou spokojná a šťastná. Len vtedy vyžarujete energiu v podobe charizmy aj navonok.

2. Reprezentatívnosť

Každý muž chce mať pri sebe ženu, po boku ktorej sa bude cítiť sebaisto. Takýto muž rád chodí do spoločnosti so svojou nežnou polovičkou a je pri tom šťastný. Vzťah k spoločenskému životu a schopnosť ľahko a prirodzene nadväzovať kontakt je to, čo mužov na ženách priťahuje. 

3. Ambície a sny

Žena, ktorá má svoje sny a nebojí sa o nich snívať, má u muža plus. Navyše, je to jeden zo spôsobov, ktorým si dokáže žena omotať muža okolo prsta. Stále v nej totiž môže spoznávať niečo nové a výnimočné. Muži milujú sebavedomé ženy, ktoré majú v živote ambície a vedia ísť za svojimi cieľmi. Je potrebné, aby žena robila aj to, čo ju baví, napĺňa, robí ju šťastnou.

4. Pochopenie

Stále by to však mala byť v prvom rade žena. Taká, ako ju stvoril „Boh“, teda nežná a láskavá, schopná pochopenia. Pozícia mužov v dnešnom svete je rovnako náročná, očakáva sa od nich takisto veľa. Prežívajú vzostupy a pády a mať doma milujúcu ženu, ktorá ich dokáže pochopiť a nebude im vyčítať každú vec, ktorú (ne)urobili, je mimoriadne dôležité pre zdravý a fungujúci vzťah.

5. Obeta a zmysel pre rodinu

Materinský cit a puto k deťom. Muži sa pozerajú na svoju životnú lásku ako na matku svojich budúcich detí. Práve preto sa vzhľad mileniek toľko líši od vzhľadu reálnej manželky. Žena, ktorú chcú mať po svojom boku musí mať pozitívny vzťah k rodine a k deťom. Nemala by to brať ako povinnosť, ale poslanie. Každý jeden cit je vo výchove dôležitý.

6. Vernosť

S tým súvisí aj vernosť. Muži oveľa ťažšie znášajú to, keď im je žena neverná. Obzvlášť, keď už spolu majú rodinu a záväzky. Je to, ako keby ste mu totálne postúpali ego a sebavedomie. Vernosť je pre to pre muža dôležitá a dôvera takisto. 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Tieto 3 znamenia čakajú koncom roka zásadné zmeny: Pribudne vám do rodiny prírastok alebo dáte zbohom vzťahu?

7. Byť duchom mladá

Muži sa rovnako boja starnutia ako ženy. Udržiavať sa vo forme vnútri tela nás udržiava mladými aj navonok. Je veľmi dôležité, keď má žena nadhľad, zmysel pre humor a moderný prístup k danej dobe. Touto vlastnosťou si muža k sebe pritiahnete natoľko, že nebude chcieť spoznávať už "nič" iné.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus