Presunúť na hlavný obsah

Šťastie závisí aj od toho, akými ľuďmi sa obklopujete: Ako zistíte, kto patrí do kategórie toxic people?

Zábava

Ľudia v našej blízkosti ovplyvňujú naše životy v značnej miere. A v zrejme oveľa väčšej ako predpokladáte...

Naozaj platí, že to akými ľuďmi sa obklopujeme, má v značnej miere vplyv aj na naše rozhodnutia a život. Skutočne, skúste sa nad tým zamyslieť… Máte aj vy v živote zopár ľudí, ktorí vás neuveriteľne vždy pri stretnutí vyčerpajú? Ak ste teraz odpovedali áno, je najvyšší čas, to zmeniť. Jednoducho si  urobiť vo svojom okolí poriadok. Exituje 10 typov ľudí, ktorých by ste sa mali čo najskôr zbaviť. Viete, kto vám do života prináša najviac negativity?

Prečítajte si: Rodinný biznis založený na láske k remeslu: Manželský pár z Petinka Furniture vyrába učiaci nábytok a hračky

  1. Ľudia, ktorí vás večne stresujú - Existujú ľudia, ktorí vás aj po pár minútach stretnutia dokážu dostať do neuveriteľného stresu. Ak ich máte vo svojom okolí a stretávate sa pravidelne, verte, že je to problém. 
  2. Ľudia, ktorí vás využívajú - Nepozerajú na to, že  by ste aj vy mohli od nich niekedy niečo potrebovať alebo chcieť hoci len ich spoločnosť. Pokiaľ sa im to nehodí, nezaujímajú sa o vás.
  3. Ľudia, čo vás nerešpektujú - Tu je to viac ako jasné, nikdy nedovoľte tým, ktorí si vás nevážia, aby zostali vo vašom živote.
  4. Tí čo vás opakovane sklamú - Áno, každý z nás robí chyby. Všetci sme omylní. No ak vás niekto sklame takmer za každých okolností, je to celkom problém.
  5. Tí čo vám neustále klamú
  6. Ak vás ohovárajú - Aj keď sa pred vami tvária vždy láskavo a milo, akonáhle ste z ich dosahu, nešetria ohováraním. Títo ľudia rozhodne nemajú čo vo vašom živote robiť.
  7. Ľudia, ktorým ste ľahostajní, no nemajú problém predstierať, že to tak nie je
  8. Tí čo vás brzdia vo vašich plánoch a snoch - Neveria vám sú plní pochbností, stále zneisťujú vaše kroky? Bez takýchto typov sa vám bude žiť oveľa ľahšie a slobodnejšie. Tomu verte. 
  9. Tí čo vás neustále nútia vracať sa do minulosti - Hoci vy sami tvrdo pracujete, aby sa veci vo vašom živote vyvíjali a menili sa k lepšiemu, oni ľudia vás naopak vracajú späť.  Zabudnite na takýchto priateľov a zariaďte si život bez nich. 
  10. Ľudia, čo vám zbytočne zaberajú miesto

Mohlo by vás zaujímať: Tieto 4 znamenia patria medzi najúspešnejšie: Koho čaká život presne podľa očakávania?

Americký pastor, filozof a spisovateľ, Joel Osteen povedal: ”Nemôžete očakávať, že sa v živote budete stretávať s negatívnymi ľuďmi a budete žiť pozitívny život. To je vylúčené. A verte, že je na tom kus pravdy.”Tak na to nezabúdajte a najbližšie, keď budete mať v pláne upratať si svoj šatník, skúste to isté aj so vzťahmi. 

Máte vo svojom okolí tieto typy ľudí?

spolu hlasovalo 154 ľudí

Áno
146
Nie
8

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus