Presunúť na hlavný obsah

Tento muž je síce sexi, ale len prestupná stanica: Čím skôr si to uvedomíte, tým rýchlejšie nájdete vhodnejšieho partnera

Sex a vzťahy

Naša čitateľka Zoja vedela o tom, že jej vzťah nemá žiadnu perspektívu. Napriek tomu, že sa to skončilo, nebrala to tragicky a dokonca bola za túto skúsenosť vďačná. Ako dnes hovorí, aj sexi, arogantný muž vás niečo dokáže naučiť. Čo presne?

Vedela som, s kým mám dočinenia, rozhodla som sa však hrať jeho hru

Zoja vedela o Arpádovi, že je to egocentrik, nafúkanec a veľký bohém od samého začiatku. Nemusel jej to nikto ani prezradiť, prišla na to hneď, ako sa jej prihovoril v jednej galérii na výstave jej obľúbeného maliara: „Prišiel nenápadne, nenútene sa mi prihovoril, povedal, aká škoda, že do toho autor nedal viac vášne, mohlo to byť impozantné... Myslím, že videl, že obraz obdivujem a chcel ma vyprovokovať k nejakej reakcii, hoci negatívnej. Hoci som spočiatku zareagovala, ako predpokladal a vcelku som sa rozhorčila, pretože podľa mňa bolo to, čo som mala pred sebou dokonalé, po chvíli som pochopila, o čo mu ide a pristúpila na jeho hru celkom dobrovoľne,“ objasňuje na úvod naša čitateľka Zoja, ktorá vedela presne s kým má dočinenia, rozhodla sa však hrať hru na mačku a myš.

Mohlo by vás zaujímať: Naletela som podvodníkovi a prišla takmer o všetko: Pred týmto typom muža sa majte na pozore

Neverte, že takýto muž by vás nedostal

Poviete si, že takýto muž by na vás dojem neurobil, ale Zoja hovorí, nebuďte si také isté: „Okrem tých na prvý pohľad negatívnych vlastností, bol však aj neuveriteľne sexi, inteligentný a tajomný. Vedel presne, aké slová vybrať, ako zapôsobiť, aké gesto použiť a kedy si dovoliť aj viac. Bol to lovec, ale to aj ja. Myslím si, že to zo mňa cítil a o to bolo pre mňa lákavejšie v tomto nezáväznom vzťahu pokračovať. Chcela som zistiť, kam až dokážeme vrámci zdravého rozumu obaja zájsť,“ opisuje Zoja ďalej. 

Čítajte tiež: Stretla som muža svojich snov: Po roku randenia som však zistila niečo, čo by nechcela odhaliť žiadna žena

Tento typ muža je výzvou a dá vám cennú lekciu do života

Ani nie o týždeň nadviazali intímny pomer, ktorý trval asi niečo vyše pol roka. Nikdy si nestanovili žiadne pravidlá, vedeli, že to nebol vzťah ako má byť, že im ide o vzájomné potešenie. Hoci je dnes koniec, neľutuje, pretože takýto chlap dá každej žene jednu veľmi dôležitú lekciu ohľadom seba samej do života: „Ako prekonávať výzvy, naučiť sa byť otvorenejšou, viac sexi, prijať a rozšíriť svoju sexualitu, posúvať hranice v pozitívnom slova zmysle, samozrejme nič nenútene, len sa necháte viesť hrou, ktorú rozohrá. Prinúti vás pochybovať o svojich zásadách, a verte mi, tiež to nie je na škodu. Takýto chlap je sám o sebe výzvou a prežiť s ním, čo i len krátky intenzívny románik, vás môže nakopnúť tým správnym smerom. Naučíte sa byť niekomu rovnocenným partnerom, ale tiež mať na vrch, vedieť, kedy povedať dosť... Ujasníte si napríklad aj to, akého muža chcete mať po svojom boku na stály záväzok. Pretože tento je skutočne len prestupná stanica. No veľmi sexi, arogantná stanica, v ktorej môžete zažiť to, čo doposiaľ nie. Lebo či to, my ženy, otvorene priznáme alebo nie, každá by sa raz za život takýmto jedným chcela nechať zviesť. Samozrejme, treba pri tom používať aj rozum, aby do toho nevstúpili city ako láska, inak sa to pre vás môže skončiť aj zle, ak to nie je opätované z jeho strany,“ vysvetľuje Zoja, ktorá sa samozrejme nenechala celkom poblázniť a použila aj rozum.

Neprehliadnite: Prežila som s ním krátky intenzívny románik: Potom zmizol bez vysvetlenia a viete, čo za tým bolo?

- Najčítanejšie -