Presunúť na hlavný obsah

Počas silvestrovských osláv prišla môjmu mužovi sms od bývalej lásky: Moja reakcia ho však prekvapila

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí malý detail a dokážete zmeniť naozaj veľmi veľa. Ja som to zistila v čase, keď som bola presvedčená, že naše 15-ročné manželstvo je predurčené na zánik.

Všetci vieme, že láska vie byť občas komplikovaná. A dokáže karty v našom živote zamiešať tým najnečakanejším spôsobom. Prišla na to aj Eva. V čase, keď si myslela, že jej maželstvo je po 15 rokoch, keď deti odrástli predurčené na zánik, pochopila, že jej manžel je ozajstnou láskou jej života. Takou, ktorú nemá to šťastie stretnúť každý. A skutočne prichádza len raz za život. Zistila to vďaka úplnej drobnosti. 

Život je plný prekvapení

"Myslela som si, že oslava Nového roka bude takou tou klasikou, ktorú zažívame každý jeden Silvester. Boli sme u susedov, pripravili sa nejaké chlebíčky, popíjalo sa. Taká tá ozajstná každoročná klasika. Navyše iskra medzi mnou a mojim mužom už dávno nebola nijakou samozrejmosťou. V čase, keď nám odrástli deti, začali sme sa jeden druhému vzďaľovať. Boli sme skvelými kamarátmi, ale vášeň v našom vzťahu rokmi absentovala. A ani jeden z nás skosi nemal snahu ju obnoviť. Dokonca som bola presvedčená o tom, že niekoho musí mať. Je predsa chlap. No a nebudeme si klamať, náš milenecký život bol naozaj na bode mrazu," hovorí Eva.

Neprehliadnite: Najideálnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Máte ho po svojom boku aj vy?

V ten večer na Silvestra sa však stalo niečo, čo by Evu ani vo sne nenapadlo. Nikdy si s maželom nechodili jeden druhému do mobilu. Rešpektovali súkromie toho druhého a rokmi si dôverovali. Ak mali nejaké pochybnosti, hovorili o nich. Tentokrát však Eva urobila výnimku. Tomáš bol totiž vonku a asi piatykrát mu zapípala sms -ka. "Naozaj do tej chvíle som si nikdy nečítala jeho správy, no toto ma zaujímalo." Keď Eva otvorila komunikáciu, ktorá sa v telefóne nachádzala, nevedela prísť na slovo.

Mohlo by vás zaujímať: Týmto si podľa hviezd ničíte vzťah: Vaše znamenie zverokruhu vám odpovie na to, prečo to nefunguje

"Písala mu jeho bývalá láska. Žena, s ktoru bol pred našim manželstvom zasnúbený a roky som si myslela, že bola jeho tajnou láskou. Takmer tri mesiace ho zahŕňala komplimentami, snažila sa ho získať a on je odpísal jedinýkrát. Stálo tam: "Prepáč, milujem svoju ženu. Náš čas už ubehol. A ja tu budem už navždy pre ňu a naše deti. Nech sa deje čokoľvek. Je pre mňa tou jedinou, aj keď teraz prežívame ťažšie obdobie. No to k životu patrí a o tom je manželstvo. V dobrom a zlom..." Bola som v šoku, prekvapená a slzy sa mi tisli do očí. Pochopila som, že sa musím začať skutočne snažiť. Aby som nestratila muža môjho života. Lebo stretnúť niekoho takého je ozajstný dar, aj keď som si to neuvedomovala celkom dlho. Okamžite som za ním bežala a ďakovala mu za všetko, čo pre mňa a našu rodinu robí."

- Najčítanejšie -