Presunúť na hlavný obsah

Naletela som podvodníkovi a prišla takmer o všetko: Pred týmto typom muža sa majte na pozore

Sex a vzťahy

Miriam sa zoznámila s mužom, ktorý jej pomotal hlavu, a trpezlivo si ju nakláňal na svoju stranu. Bol trpezlivý dovtedy, kým dosiahol svoj cieľ a potom sa vyparil aj s jej úsporami.

Do vzťahu s Damiánom som sa nevrhla po hlave 

Miriam je dnes už oveľa opatrnejšou ženou, keď príde reč na vzťahy. Nikdy si nemyslela, že by nejakého muža neprekukla, pretože nebola žiadna naivka. No jej najnovší priateľ Damián, jej hravo dokázal, že sa mýli: „Do vzťahu s Damiánom som sa nevrhla po hlave. Naopak, mala som pocit, že sa zbližujeme veľmi opatrne, páčil sa mi a nechcela som to uponáhľať, keďže posledný vzťah neskončil dobre a mala som trocha strach,“ priznáva na úvod naša známa Miriam. 

Celkom prirodzene som mu ponúkla, aby so mnou býval

Po nejakom čase spoločného randenia, prišiel Damián za Miriam s tým, že bude musieť niečo rýchlo vymyslieť, lebo mu nečakane končí prenájom bytu. Vraj to mal dohodnuté s kamarátom, ktorý žil dlhodobo v zahraničí, že mu bude za slušné peniaze udržiavať byt a môže v ňom pritom bývať. No nečakane mu oznámil, že sa musí do týždňa vysťahovať, lebo sa vracia a potrebuje byt naspäť: „Akosi spontánne zo mňa vyšlo, že môže bývať predsa so mnou, kým si niečo nenájde. Aj keď sa priznám, že v kútiku duše som predpokladala, že to nakoniec takto aj ostane, že spolu ostaneme a uvidíme, ako nám to pôjde,“ pokračuje Miriam vo svojom príbehu. 

Mohlo by vás zaujímať: Priateľka ma opustila bez vysvetlenia, no niečo mi na tom nesedelo: Čo skrývala táto žena viacerých tvárí?

V tom čase som mu bola schopná prepáčiť všetko

Damián sa k Miriam teda nakoniec nasťahoval a potom sa začala k jednej veci celkom nevinne pridávať ďalšia a bez toho, aby si to Miriam uvedomila, sa jej Damián dostal nebadane pod kožu a začal ju postupne doslova vyciciavať. „Ani neviem ako, platila som sama účty za byt. Nikdy nenakúpil potraviny, čakal čo prinesiem domov z práce a čo navarím. Spočiatku mi to neprišlo zvláštne a on bol za všetko vďačný, takže som sa cítila dôležito a užitočne, no a čím ďalej tým viac zamilovane. V tom čase som bola schopná mu prepáčiť skutočne všetko,“ objasňuje Miriam, ktorá dnes vie, akú chybu urobila, že si tie signály nevšimla hneď, ale že sa správala ako zamilovaná pubertiačka.

Čítajte tiež: Začala som si s chlapom, ktorý bol tesne po rozvode: Takto som zistila, že som len záplatou, neurobte rovnakú chybu

Urobila som túto nerozvážnosť, ktorá ma stála úspory 

Miriam bola do neho taká zamilovaná, že mu neváhala dať pin k svojej karte, čo by mnohé ženy asi skutočne nepochopili, ale stalo sa... „Vyvinulo sa to opäť akosi prirodzene, vraj sa mu zablokovala karta a ja som bola v tom čase chorá. Ležala som na gauči s teplotou a on to zneužil. Vraj či by som mu nemohla požičať 200€, keďže mu zablokovali kartu.potrebuje si rýchlo niečo vyplatiť. Ja som toľko pri sebe nemala, tak som mu jednoducho navrhla nech si ide vybrať do bankomatu kúsok od nás a dala som mu kartu aj s pin kódom. To bola presne tá chyba, za ktorú si môžete potom tĺcť hlavu o múr do konca života. Dnes nechápem, ako som mohla byť taká hlúpa,“ hovorí sebakriticky Miriam.  

Neprehliadnite: Odhalil mi tajomstvo zo svojej minulosti: Bol to rozhodujúci fakt, ktorý ma presvedčil, že od takého muža ruky preč

Bol skutočne trpezlivý, aby dosiahol, čo chcel 

Miriam sa nechce vyhovárať, no hovorí, že tento muž bol skutočne prefíkaný. Dokázal čakať tak dlhú dobu, aby dosiahol svoj cieľ. „V momente, ako mal prístup k mojim peniazom, vybral, čo sa dalo a zmizol ešte v ten večer. Ja hlúpa som sa o neho celú noc bála a až ráno som si uvedomila, že sa stratil potom, čo som mu dala svoju bankomatovú kartu. Bol šarmantný, vďačný, pripomínal opustené šteniatko, vedel ako na ženu aj po intímnej stránke, a to najdôležitejšie, bol skutočne trpezlivý, aby dosiahol svoj cieľ. Bez toho, aby ste si to uvedomili, vás postupne pripravil takmer o všetko. Dajte si na tento typ muža skutočne pozor,“ vystríha dnes oklamaná a podvedená Miriam, ktorá prišla o veľkú časť svojich úspor. 

- Najčítanejšie -