Presunúť na hlavný obsah

Nebojte sa experimentov! Takto zaručene prekvapíte vášho partnera v posteli

Sex

Nezáleží na tom, koľko máte rokov.

Dodajte si sebavedomie

Bez sebadôvery to jednoducho nepôjde. Aby ste podali čo najlepší výkon, je z času na čas nutné vyskúšať inú techniku, polohu či pomôcky. Žiadna z nás nechce, aby ju počas sexu prepadla panika, že to nezvládne - alebo jednoducho zostala v pomykove z toho, že sa hanbí. Je preto mimoriadne dôležité, aby ste pre seba urobili čokoľvek, čo vám prinesie vlnu sebavedomia. Či sa rozhodnete pre cvičenie a posilňovanie, jógu pre vyššiu ohybnosť alebo sexi bielizeň, je to len na vás.

Milujte svoje telo 

Keď sa vám už podarilo trošku posmeliť, je taktiež veľmi dôležité, aby ste k samej sebe prechovávali lásku. Len tak budete aj vy vedieť, čo vám robí dobre a nebudete sa to hanbiť povedať. Doprajte svojmu telu starostlivosť, akú si zaslúži - telový peeling a mlieko by mali byť nepísanou starostlivosťou. Do mozgu tak automaticky vysielate signál, že si vážite samú seba a zaslúžite si len to najlepšie.

Prečítajte si aj: K funkčnému milostnému životu potrebujete len tieto tri veci: Viete, ktoré?

Posilňujte panvové dno

Už ste počuli o Kegelových cvikoch? Nielenže zvyšujú sexuálny apetít, no zároveň vám umožnia vychutnať si sex o niečo viac. Najlepšie na nich je to, že ich môžete praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek - a to bez toho, aby si to niekto vôbec len všimol. Podstatou týchto cvikov je ľahké napínanie panvového dna tak, akoby ste chceli zadržať moč. Snažte sa tento cvik, ktorý je možné praktizovať v sede aj ľahu, opakovať každý deň. Ďalšou účinnou aktivitou sú aj mostíky.

Spravte si zoznam prianí

Sadnite si s partnerom a spíšte na papier veci, ktoré vás obidvoch lákajú. Začnite zoznamom miest, kde by ste sa mohli oddať radovánkam, pokračujte rolami, pomôckami, dekoráciami... je to len a len na vás. Garantujeme vám, že sa sa po tomto zozname sexu nebudete vedieť dočkať. 

Mohlo by vás zaujímať: Najčastejšie chyby, ktorých sa ženy dopúšťajú v posteli: Áno, pre toto sme ochotní zmeniť partnerku, zhodujú sa muži

Použite afrodiziakum

Ak nechcete použiť špeciálne doplnky, mnoho pomocníkov viete nájsť aj vo svojom okolí. Za najznámejšie afrodiziakum sa považuje ženšen pravý, ktorý je hotovým zázrakom. Postará sa totiž o prekrvenie pohlavných orgánov a telo doslova rozpáli. Veľa žien však súhlasí s tvrdením, že rýchlym a jednoduchým afrodiziakom je aj pohár červeného vína... stačí si nájsť to svoje!