Presunúť na hlavný obsah

Toto sú tajné túžby mužov, o ktorých sa nám boja hovoriť

Partnerské vzťahy

Aj napriek tomu, že ich nevyslovia nahlas, neustále ich nosia v hlave. Viete, aké tajné túžby majú muži? Nám sa to podarilo odhaliť. A nie nejde len o sex, ak ste to hneď na úvod predpokladali.

Ak chcete mať skutočne šťastný vzťah a nechcete, aby sa váš vyvolený obzeral po nejakej inej, máme pre vás zopár rád. Je totiž niekoľko vecí, po ktorých muži vo vzťahu túžia, no nepovedia ich nahlas. Pozrite sa, o ktoré ide. 

1. Pochopenie a podpora sú alfou a omegou

Ak má muž problém, veľmi často sa uzavrie do seba a nechce o tom rozprávať. Aspoň pokiaľ si to nevyrieši sám v sebe. Mnohokrát sa uzatvorí a my tlačíme na to, aby nám povedal, čo sa stalo. No nie je to dobrá cesta. ”V takýchto situáciách potrebujeme jediné. Dajte nám čas a priestor. Keď sa vysporiadame s danou vecou, rozhovoríme sa. Stačí, ak nás budete počúvať. My vám aj tak v náznakoch vždy vlastne všetko povieme. Len nás musíte vnímať,” vysvetľuje 33-ročný učiteľ Leo.

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

3. Osobný priestor, kam frajerka alebo manželka nepatrí

Ticho a čas pre seba sú pre mužov jeden z najkľúčovejších aspektov. Každý potrebuje dobiť občas baterky, byť sám so sebou, venovať sa svojim koníčkom a záľubám. Alebo len tak tráviť čas s kamošmi na pive a správať sa presne tak, ako pred nami nemôžu.

”Sem-tam chceme byť vulgárni, robiť si nemiestne vtipy a baviť sa o úplných hlúpostiach. A je veru lepšie, aby ste pri tom neboli, verte nám,” hovorí 30-ročný čašník Milan. 

4. Túžba po uvoľnenosti a ľahkosti bytia

Nie je hádam nič horšie, ak všetko v živote beriete príliš vážne. Každý jeden muž túži po žene, ktorá sa dokáže na veci pozerať s nadhľadom a nerieši úplné hlúposti.

”Prestaňte byť hysterické len preto, že sme zabudli dať riad do umývačky, nevyložili si veci z práčky, alebo že sme zase zabudli ponožky v obývačke na sedačke. Nuž, stáva sa. A ak nám budete takéto drobné prehrešky tolerovať a prestanete riešiť veci tohto typu, stanete sa ženou našich snov. Smejte sa s nami na hlúpostiach, uvoľnite sa a niekedy jednoducho neriešte,” prezrádza 29-ročný fotograf Alex.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe