Presunúť na hlavný obsah

Keď vás starý život dobehne: Roky som robila striptérku, no môj muž o tom netušil

Partnerské vzťahy

Niekedy si myslíme, že minulosť je už za nami, no ona sa potom z ničoho nič vynorí a začne nás dobiehať.

Niekedy jednoducho nemáme na výber, ak si chceme plniť sny

Dominika si ako mladá vysokoškoláčka, privyrábala popri škole tak trochu netradične. Pracovala v nočnom klube ako striptérka. Nakoľko si vybrala štúdium medicíny v Berlíne, potrebovala utiahnuť platenie nájmu a jedného štipendia, keďže ho v treťom ročníku nedostala.

"Ja som vtedy vlastne nemala ani na výber. Nechcela som školu ukončiť, bavilo ma to, vždy to bol môj sen. Rodičia ma finančne podporiť nevedeli. No keďže som cez deň chodila na prednášky, potrebovala som prácu, ktorá začínala najskôr okolo 22:00.  A to sa veru nezháňa najľahšie. Ponúkla mi to moja spolužiačka. Tá nemala štipko od začiatku, takže si touto formou zarábala celkom dlho."

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Sympatická brunetka vlastne ani nevedela do čoho ide, no bola to pree ňu jediná možnosť. Inak by sa musela vrátiť domov a nedoštudovala by. "Nebol za tým žiaden sex. Nikdy som s klientom nič nemala. Bolo to čisto o tanci, zvádzaní a vzrušní opačnej strany. Hoci som prvé týždne potom vždy večer preplakala, zvykla som si. Robila som to presne rok. Keď som získala štipendium okamžite som s tým skončila."

Dominika úspešne doštudovala, urobila si prax a vypracovala sa na skutočne skvelú pediatričku. Milovala svoju prácu a bolo to vidieť. Pracovala v súkromnej poliklinike, kde sa zoznámila s Davidom. "Prišiel s krsniatkom, ktoré strážil a nešťastne spadlo z postele." Už v tom momente som si hovorila, že je očarujúci. Nechal mi číslo a o pár dní sme išli na rande."

Minulosť nás občas nečakane prekvapí

Stretávali sa rok a napokon David požiadal Dominiku o ruku. "Náš vzťah bol perfektný. Rozumeli sme si, mali sme rovnaký pohľad na život. Vedeli sme jeden o druhom úplne všetko. Jediné, čo som mu nepovedala, bol môj "striptérsky" rok."

Mohlo by vás zaujímať: Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

Dominika predpokladala, že sa to v tom čase už jej manžel - David nedozvie. "Ani vo sne mi nenapadlo, že ma minulosť dobehne."

Na jednej spoločnej večeri, kde boli aj kolegovia jej manžela, ju jeden chlapík spoznal. "Podgurážený alkoholom sa môjho muža spýtal, či vie, že som robila pri tyči v nočnom klube. David ho samozrejme uzemnil, zastal sa ma a okamžite sme odišli. Tisíckrát sa mi za toho chlapa ospravedlnil, no ja som vedela, že mu musím povedať pravdu."

"Úprimne zostal v šoku, nevedel reagovať. No napokon povedal, že to chápe. Ale mrzí ho, že som mu nedôverovala natoľko, aby o tom vedel skôr."

- Najčítanejšie -