Presunúť na hlavný obsah

Ženy riešia postavu, muži niečo úplne iné: Pri sexe venujú pozornosť skôr tomuto

Partnerské vzťahy

Mali by ste si to konečne zapamätať. Ženská postava ako taká, pár kí navyše či strie, mužov pri sexe vôbec, naozaj vôbec nezaujíma.

Samozrejme, vaše telo ich zaujíma. Ale nie tak, ako by ste čakali. Nepotrebujú študovať vašu celulitídu, váš faldík na bruchu, pevné stehná či plochý hrudník. Toto sú veci, ktoré berú ako samozrejmosť a vedia, že žiadna žena nie je dokonalá. A tak nemajú naivné predstavy o tom, že keď sa vyzlečiete, budete bez chybičky.

Prečítajte si: Toto sú tajné túžby mužov, o ktorých sa nám boja hovoriť

Dôležité pre mužov pri sexe je však niečo úplne iné. Možno by ste to nepovedali, lebo sa o tom veľa nehovorí, ale čomu skutočne venuje chlap pozornosť, je vaša pokožka. Dokáže ich priam vzrušiť, keď je hladká, jemná, voňavá a nakrémovaná. Neznamená to však, že máte každý deň zo seba strhávať či holiť každý jeden nový chĺpok. 

Venujte však pozornosť jej vyživovaniu. Ak ju budete mať hebkú ako bábätko, tak rozvášnite tak nejedného chlapa. Takže viac, ako poteniu sa v posilňovni, skúste večer venovať svoj čas práve krémovaniu sa. Možno to znie divne, ale minútka denne, ktorú vynaložíte na hydratovanie vašej pokožky, dokáže s mužom narobiť viac, ako by ste denne samé drepy či brušáky. A ak chcete jeho zážitok z vášho tela povýšiť na inú úroveň, skúste si pred rande natrieť telo aromatickým olejom.

Neprehliadnite: Muži prezradili hlavné dôvody nevery: Nedostatok sexu ani nuda to nie sú

Čo ešte dokáže mužov pri sexe vzrušiť viac, ako vaša postava?

  • smiech: veľa chlapov priznalo, že pri sexe sa najviac uvoľnia vtedy, keď vidia, že aj ich partnerka je bez napätia. Keď sa smeje a nesnaží sa kontrolovať každý jeden pohyb. 
  • pohľad: intenzívny pohľad z očí do očí dokáže tiež urobiť veľa. Vyskúšajte to pri najbližšej príležitosti.
  • iniciatíva: aj keď si myslíte, že máte dokonalú postavu, ak budete čakať zakaždým na to, že sa všetkého hneď ujme chlap, prestanete ho baviť. Možno vás vymení za bacuľku, ktorá však nemá problém zobrať veci do vlastných rúk.
  • vôňa: čuchové zmysly sú v posteli tiež nastavené na maximum. Muži milujú voňavé ženy. Jemne, nevtieravé, no pritom originálne. Ak si zvolíte vôňu, ktorá je neobyčajná, môže sa stať, že vždy keď niečo podobné ucíti, hneď začne myslieť na vás. 

Mohlo by vás zaujímať: Vedela som, že je ženatý, no túžila som dostať ho: Jediná veta od jeho ženy, ktorá sa to dozvedela, mi zmenila život

- Najčítanejšie -