Presunúť na hlavný obsah

Výzor a sex nie sú pre dnešných mužov úplne všetko: Pre toto najčastejšie končia v náručí inej ženy

Partnerské vzťahy

Ste presvedčená, že vyzeráte dobre, vaša polovička s vami zažíva dostatok intimity, takže nemá dôvod pomyslieť na milenku? Omyl, výzor a sex, nie sú pre dnešných mužov úplne všetko.

Oveľa častejšie riešia iné aspekty, ktoré ich ženú do náručia inej ženy. Viete, čo to je? Myslíme, že budete prekvapené, mnoho drobností totiž robí takmer každá z nás. 

Porovnávate ho s inými

Poznáte to, nevinné poznámky typu: "Evin manžel chodí domov oveľa skôr, sused odvedľa pravidelne kočíkuje, môj kolega perfektne varí, videl si, aké svaly, má ten Sárin nový frajer?" Občas každá z nás povie niečo tohto typu. A nezdá sa nám na tom nič zlé. Prepokladáme, že len toho nášho motivujeme robiť niečo naviac a lepšie. Avšak opak je pravdou.

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Jediné, čo tým docielite, je znižovanie ega, vášho drahého. Pri tomto si pripadá vo vnútri neschopný, menejcenný a to nechce prežívať nikto z nás. Logicky teda v podvedomí hľadá niekoho, kto mu poskytne opačné pocity. Chvála, uznanie a dostatok pozornosti sú pre mužov kľúčové. Ak ich nemajú pri vás, verte, že ich nájdu inde.

Beriete mu mužský priestor

Ak mužovi beriete možnosť byť mužom, je to jedna z najhorších a najzásadnejších vecí. A pritom ide o zdanlivo nevinné záležitosti. Chodíte k vašim rodičom častejšie ako k jeho? Musíte každý večer sledovať romantický film? Chcete vždy jesť vo vašej obľúbenej reštaurácii? Vadí vám, ak občas vybehne s kamarátmi na pivo? Vyčítate mu to? V kine zásadne odmietate akčné filmy? Chyba.  

Beriete mu totiž priestor na akúkoľvek realizáciu a popierate jeho vlastnú osobnosť. Všetko vo vzťahu má byť vyvážené a na tomto žiadna rovnováha nie je. 

Kontrolujete ho nad jeho limity

Na toto sú chlapi priam alergickí. Pokiaľ mu neustále sledujete mobil, riešite, kde je, s kým je, čo robí, prečo prišiel o hodinu neskôr domov, časom docielite jediné.  

Mohlo by vás zaujímať: Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

A to, že v  tom mobile napokon skutočne niečo nájdete. A môžete mať postavu modelky a dopriať mu pokojne sex každý večer. Keď ho budete kontrolovať vo všetkom, napokon od vás utečie. 

- Najčítanejšie -