Presunúť na hlavný obsah

Tajomné, rafinované a vášnivé: Ženy narodené v týchto znameniach dostanú každého chlapa

Partnerské vzťahy

Ženy narodené v daných znameniach sú prirodzene príťažlivé, tajomné, rafinované. Zároveň im nechýba nežnosť a dokonalá grácia. Na mužov pôsobia ako magnet a jednoznačne patria medzi najatraktívnejšie znamenia zverokruhu. Pýtate sa o koho ide?

Sú pokojné, láskavé, veľmi citlivé, štedré a väčšinou sa vyhýbajú hádkam. V živote vyhľadávajú bezpečie a pocit istoty. Na tom si zakladajú. No a vo chvíľach, keď chcú niečo dosiahnuť, nájdu v sebe obrovskú silu a energiu pustiť sa do čohokoľvek.

Neodolateľné, vášnivé a sebavedomé

Silné, nezávislé, s vlastným názorom, no zároveň citlivé a éterické. Také sú ženy narodené v znamení Rýb a Panny. Nechýba im životný optimizmus, entuziazmus a vo vzťahu s nimi sa muži nikdy nenudia. Veľa cestujú, zbožňujú dobrodružstvá, vytrvalo bojujú za svoje ciele. Ak sa usadia, rodina je pre ne na prvom mieste. Pokiaľ si teda získate ich srdce, je to pre nich navždy. Aspoň v to veria.

Prečítatje si: Ženy mužov v nevere dobiehajú: Klára zistila, že ju muž podvádza, a tak vymyslela rafinovaný spôsob, ako to otočiť

Nemali by ste však zabúdať na to, že každodenná rutina ich privádza do šialenstva. Dokážu sa chopiť každej príležitosti, ktorú im život ponúka a vždy sa ju snažia využiť naplno. Je úplne jedno, či ide o kariérnu oblasť alebo lásku. Častokrát sú vzorom pre svojich priateľov a rodinu. 

Pre toto im muži nevedia odolať

Muži nedokážu odolať ich spontánnosti. Už pri vstupe do miestonosti upútajú okamžite pozornosť a každý si ich všimne. Zároveň ich okolie miluje pre ich veľkorysosť a veľké srdce.

Neprehliadnite: Ani po roku sa ku mne priateľ nechcel nasťahovať: Ako dôvod uviedol niečo, čo ma šokovalo

Sú mimoriadne vášnivé, talentované a energia, ktorá z nich vyžaruje ich premieňa na neodolateľné bytosti. Preto im často podľahnú aj chlapi, ktorí sú zadaní. Navyše majú pevnú vôľu a veľkú vnútornú silu. Nevzdávajú sa ani vo chvíľach, keď to ostatní už vzdali. S odhodlaním, navyše sebavedome a s gráciou zvládajú všetky životné nástrahy a situácie. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 448 ľudí

Ryby
240
Panna
208

- Najčítanejšie -