Presunúť na hlavný obsah

Chyby, ku ktorým sa ženy uchyľujú najčastejšie: Pre toto možno stroskotali vzťahy aj vám

Partnerské vzťahy

Dajte si pozor, aby ste nerobili stále tie isté chyby.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo vám nevyšli doteraz žiadne vzťahy? Hľadali ste niekedy vinu v sebe, alebo ste ju hádzali na stranu toho druhého? Za viac neúspešných vzťahov si môžete pravdepodobne sama. Ak sa dopúšťate týchto chýb je celkom možné, že vám ešte chvíľu potrvá, kým nájdete niekoho na celý život. 

Prečítajte si: Len s niekým, s kým ste šťastná, sa cítite aj úplná: Pri takom type muža treba aj zostať

Zanedbávanie

Samej seba, ak máme byť konkrétnejší. Pamätáte si ešte, ako ste sa na začiatku vzťahu snažili zakaždým vyzerať tip-top? No s pribúdajúcimi rokmi v spoločnej domácnosti majú ženy tendenciu sa o seba čoraz menej starať a zanedbávajú tak svoj zovňajšok. A nech to znie akokoľvek povrchne, aj na tej vonkajšej kráse záleží. Občas by ste sa mali kritickejšie pozrieť do zrkadla a urobiť niečo pre seba skôr, ako manžel začne pokukovať o druhých. Muži si tieto veci všímajú. Ak sa zanedbávate preto, lebo ste si až príliš istá svojim partnerom, ten to vycíti a možno pocíti túžbu hľadať niekoho príťažlivejšieho, alebo aspoň niekoho, kto sa o seba stará. 

Ostýchavá

Samozrejme, zo začiatku vzťahu môžete pociťovať rozpaky, hanbiť sa. Je to predsa prirodzené. Ak však aj po roku máte problém spať so svojim priateľom pri dennom svetle alebo pri svetle akomkoľvek, tak si to chlap všimne. A verte aj takáto vec ho môže prinútiť nájsť si niekoho iného. Zhodujú sa na tom viacerí muži. "Pohľad na ženské telo ma vzrušuje. Nebudem sa preto milovať vždy pri zhasnutých svetlách. To z dlhodobého hľadiska by nemalo žiadny efekt. Je to v podstate maličkosť, ale na tých vo vzťahoch záleží najviac," prezradil nám čitateľ Lukáš.

Neprehliadnite: V roli milenky som sa ocitla pred deviatimi rokmi a stále ňou som: Pre toto som sa rozhodla prijať úlohu tej druhej

Závislosti

Tie virtuálne aj tie fyzické. Akékoľvek. Máte záľubu tráviť na sociálnych sieťach viac času? Pozor, aby vás to nestálo vzťah. Vyrovnané ženy s partnerom po svojom boku by nemali tráviť viac času na Instagrame ako v jeho spoločnosti. Muž sa začne cítiť odstrčený a nie je nič horšie, ako keď si váš partner myslí, že nie je pre vás prioritou. 

24 hodín spolu

Na druhej strane je tu ďalší extrém, ktorého sa ženy dopúšťajú a to prevažne na začiatku vzťahov. Potreba byť nonostop s priateľom váš vzťah skôr zabíja ako posilní. Nemusíte tráviť všetok voľný čas spolu, písať mu stále a strážiť ho. Dajte mu voľnosť, nech pocíti, že si ste dostatočne sebavedomá a nebojíte sa, ak sa vyberie na pánsku jazdu, alebo ak zostane dve noci sám. Stíhačky nikto nechce mať doma. Takže skôr, ako ďalšieho veľkého kroku vo vzťahu sa môžete dočkať kopačiek. Uberte. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najempatickejších: Ak ich máte po boku, môžete byť šťastné

- Najčítanejšie -