Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najempatickejších: Ak ich máte po boku, môžete byť šťastné

Partnerské vzťahy

Sú citliví, láskaví, milí a chápaví. Život s týmito mužmi je naozaj o niečo jednoduchší. Vedia totiž doslova hádať v hádankách. A to my ženy, veru potrebujeme.

Emocionálni aj starostliví - ak nájdu ženu svojho života, správajú sa k nej ako ku kráľovnej

Sú mimoriadne starostliví, citliví, výborní milenci a záleží im na vašom šťastí. Ak nájdu ženu svojho života, správajú sa k nej ako ku kráľovnej. Doslova by ju na rukách nosili. Zahřňajú ju pozornosťou, lichôtkami a nezabúdajú na to, aká dôležitá je iskra vo vzťahu a vášeň. Preto sa držia hesla, že musia urobiť všetko pre to aby si ju udržali. 

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do otca najlepšej kamarátky: Zo svadby som však musela nakoniec vycúvať

Muži narodení v znamení Panny a Strelca totiž patria jednoznačne medzi takých, ktorí milujú najintenzívnejšie. O svoju polovičku sa naozaj starajú, záleží im na tom aby bolo spokojná a mala všetko po čom túži. To sa snažia zabezpečiť, nech sa deje čokoľvek. Od materiálnej stránky až po emocionálnu. 

Sú mimoriadne empatickí, sami so sebou sú najmä v neskoršom veku vyrovaní, nepotrebujú si zbytočne zdvíhať ego. Hoci napríklad Strelci, si v čase okolo dvadsiatky radi a veľa užívajú. Ak však stretnú svoju osudovú a vedia to, dokážu sa zmeniť zo dňa na deň.

Prečítajte si: Moja dcéra zostala tehotná s mojím ex: Dodnes kvôli tomu spolu nehovoríme

Navyše, obe tieto znamenia patri medzi skutočných gurmánov a vynikajúcich kuchárov. Varenie ich baví a napĺňa. Takže sa o vás postarajú skvele aj v tejto oblasti. Jediné, čo za to vyžadujú na oplátku je dostatok pozornosti, lásky a prejavy citov. I keď to neradi priznávajú ide o romantické duše a toto k životu skrátka potrebujú...

Máte takéhoto muža po svojom boku?

spolu hlasovalo 493 ľudí

Nie
234

- Najčítanejšie -