Presunúť na hlavný obsah

Výpovede mužov o tom, čo vo vzťahu očakávajú najviac: Pustili nás do svojej trinástej komnaty

Partnerské vzťahy

Viete, na čom mužom vo vzťahu naozaj záleží? Čo je pre nich dôležité? Nám odhalili, na čom si skutočne zakladajú.

Aj vy sa pýtate, v čom spočíva tajomstvo šťastného vzťahu? Nech je láska akákoľvek, vždy si prajeme, aby vydržala čo najdlhšie a nikdy neskončila. No realita býva často iná. Viete, čo urobiť preto, aby vydržala čo najdlhšie? 

Prečítajte si: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Doprajte si vzájomnú slobodu

Či sa vám to páči alebo nie, tento bod je veľmi dôležitý. A je jedno, či spolu randíte, ste manželmi, alebo máte deti. Jedno je isté.

"Všetci potrebujeme občas ”vypnúť” odpútať sa od rodiny a robiť veci, ktoré nás napĺňajú. A v určitých situáciách jednoducho nepotrebujem mať partnerku po boku. Je to úplne normálne a prirodzené. Nikto nemá predsa rád pocit stiesnenosti. My muži skrátka voľnosť potrebujeme, dokonca podľa mňa rovnako ako sex," hovorí 33-ročný Adam.

Človek, ktorý žije vo vzťahu s takýmto pocitom, sa začína uzatvárať do seba a v podstate už nemá potrebu na vzťahu pracovať a rozvíjať ho. Preto si vzájomnú voľnosť doprajte. 

Buďte sami sebou

Na nič sa nehrajte. V dnešnej uponáhľanej dobe máme tendencie kopírovať iných a snažiť sa im podobať. To však vôbec nie je správna cesta. Vlastná prirodzenosť je totiž veľmi úzko spätá aj s tým, že dokážete aj iných ľudí prijať v ich prirodzenosti. Práve vtedy človek prestáva súdiť správanie a konanie iných. Ak sa toto naučíte, dokážete pochopiť aj svojho partnera, manžela, či snúbenca a oveľa viac si budete rozumieť.  

"Neznášam baby, ktoré sa stále na niečo hrajú. Neustále, chcú byť IN, sexi. Áno, vyzerá to dobre. Ale tak na jednu noc. Inak sú väčšinou tieto ženy nepoužitľné. Aspoň ja mám takú skúsenosť," vyznáva sa 32-ročný Šimon.

Nezabúdajte na dostatok sexu

Tak toto je bod, ktorý netreba veľmi rozvádzať. Každý chlap potrebuje sex. Bez výnimky. Veľa sexu. A ak ho nenájde vo vzťahu s vami, bude ho hľadať inde. Na to nezabúdajte.

"Áno, sex je veľmi dôležitý a vôbec nemám pocit, že by sa preceňoval, práve naopak. Snažte sa však aby to neskĺzlo do rutiny," prezrádza 31 - ročný Karol.

Mohlo by vása zaujímať: Máte radi štipľavé? Chilli by ste mali mať po ruke aj kvôli jeho vplyvu na libido a potenciu!

Vzťah bez výčitiek

To čo mužov dokáže naozaj vytočiť sú neustále výčitky. Skúste v tomto smere trošku ubrať. Na to aby som dostával v tomto veku prednášky, nie som stavaný. Ani od vlastnej mamy, nie ešte od frajerky. 

"Ak ma žena vo vzťahu má tendencie komandovať, je to katastrofa. Verte, že o to nestojíme. Radšej si zahryznite si do jazyka a nechajte nám priestor,"  dodáva 28 ročný Damián.

- Najčítanejšie -