Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy za priateľky nechcete: Majú náročnú povahu a navyše vám uberajú energiu pri každom rozhovore

Partnerské vzťahy

Niektorých ľudí je skrátka lepšie vo svojom živote nemať. No a do tejto kategórie patria aj určité typy žien, ktoré rozhodne za priateľky nechcete. A to z viacerých zásadných aspektov. O koho ide?

Baran

V zásade musí byť medzi dvoma priateľmi transparentnosť. No a ak máte po svojom boku ženu, ktorá sa narodila v znamení Barana, rozhodne to v kamarátstve nenájdete. Sú to extrémne neprispôsobivé bytosti. Je možné, že ich veľmi nahneváte len malou chybičkou. Mať ich pri sebe je ako chodiť po škrupinkách. Mnohé veci odsudzujú, zatajujú a nehovoria takmer nič narovinu.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

V priateľstve nefunguje dobre, pokiaľ sa veci skrývajú. Rozhovory s nimi vám preto budú v značnej miere uberať energiu. Niekedy sú navyše extrémne netrpezlivé a vďaka svojmu ohnivému živlu sú ľahko agresívne. Aj preto je lepšie sa im vyhnúť.

Blíženec

Azda nikto nechce mať za priateľa niekoho z dvomi tvárami. No práve také sú ženy, narodené v znamení Blíženca. Vzhľadom na ich dvojitú behaviorálnu črtu je ťažké im dôverovať. No a tiež sú super flexibilné, avšak v tomto prípade to nie je pozitívna črta. Nepotrebujú totiž veľa času na zmenu strán. Preto ich vysoko prispôsobivá povaha, z nich robí celkom neúprimné bytosti. Každé priateľstvom, ktorému chýba dôvera, je toxické. Na to netreba zabúdať.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Rovnako ich vážna potreba príťažlivosti a interakcie, ich núti vychvaľovať sa príliš sebavedome pred ostatnými. Keď sa Blíženec s vami spriatelí zväčša hľadá svoj vlastný prospech. Samozrejme česť výnimkám, ako vo všetkom, ale takto to vidí astrológia. 

Máte s danými ženami negatívne skúsenosti?

spolu hlasovalo 362 ľudí

Áno
280
Nie
82