Presunúť na hlavný obsah

Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Sex a vzťahy

Agáta mala 30 a všetko, čo si mohla priať. Úspešne rozbehnutý podnik, skvelého manžela, s ktorým to stále iskrilo a k tomu rodinu. Sex mala s manželom pomaly denne, ibaže v jednej chvíli jej to prestalo stačiť. Nakoniec o sebe zistila krutú pravdu, ktorá ju stála takmer všetko.

Ako je možné, že žena, ktorá má z pohľadu ostatných takmer všetko, riskuje všetko pre sex? Odpoveď je ukrytá aj v tomto príbehu našej známej, Agáty. 

Iskrilo to medzi nami aj po rokoch, sex sme mali aj denne 

Agáta sa vydávala mladá, za svoju stredoškolskú lásku. Všetko bolo idylické, časom zistili, že sa vôbec neunáhlili, ako to býva u niektorých párov a stredoškolských lások zvykom. Hneď po dvadsiatke mu porodila dve krásne deti, dvojičky. Nepopiera, nebolo to ľahké. Budovali si rodinu, svoje životy, biznisy. Pomáhali starí rodičia ako vedeli. Napokon to však zvládli  dostali sa do bodu svojho života a vzťahu, že si našli čas aj jeden pre druhého: „Sex sme mali s manželom Adamom takmer denne. Neklamem, je to tak. Jednoducho to stále medzi nami iskrilo a vždy sme sa vedeli správne navnadiť,“ prezrádza Agáta hneď na úvod svojho príbehu, ktorý sa však v tomto momente ešte len začal odvíjať negatívnym smerom. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Sexuálna hra s manželom sa mi najskôr zdala povrchná, no neskôr mi zachránila život

V jednej chvíli mi manžel prestal stačiť 

V jednej chvíli jej však manžel prestal stačiť. Hoci sa nemilovali už každý deň, ale možno trikrát do týždňa, podľa vlastných slov, nestačilo jej to. Často, keď sa jej manžel ukojil a zaspal, ona vzala situáciu ešte do vlastných rúk: „Bez hanby priznávam, že som sa musela dorobiť ešte sama. Aj v prípade, že už som s ním jeden orgazmus mala. Chýbal mi ďalší. Cítila som, že som mnou nie je niečo v poriadku. Cítila som sa kvôli celej situácii nevďačne. Vedela som, že nám je dobre. Že môj život mi iné môžu len tíško závidieť. Napriek tomu som si nevedela pomôcť,“ pokračuje vo svojom rozprávaní Agáta, ktorej sa ešte dnes ťažko hovorí o tomto kúsku svojho života, ktorý je dnes našťastie za ňou. 

Čítajte tiež: Môj milenec sa do mňa zamiloval a to mi zničilo život

Podviedla som svojho milenca s ďalším mužom 

Agáta nám priznala, že bola napokon manželovi neverná so svojím klientom. Tomu podľahla takmer okamžite. No nezostalo len pri ňom: „Môj klient to začal brať osobne. Chcel, aby som opustila rodinu. Aby som sa rozviedla a začala žiť s ním. Snažil sa ma presvedčiť, že to medzi nami nie je len fyzické. Ale ja som vedela svoje. Namiesto toho, aby som to ukončila, reagovala som tak, že som podviedla aj svojho milenca s ďalším. Takto som to ťahala niekoľko mesiacov, až mi na to manžel prišiel. Odsťahoval sa a mne sa zrútil svet. Nevedela som pochopiť, prečo som to všetko vlastne riskovala. Dokonca mi vzal deti a to bol klinec do mojej pomyslenej rakvy,“ prekvapuje vývojom udalostí toho času Agáta ďalej. 

Neprehliadnite: Manžel si na mne všimol zmenu, ktorá odhalila, že mám milenca: V tejto situácii by ste však ani vy nevedeli, čo robiť

Moja myseľ sa so mnou zahrala a doplatila som na to stratou rodiny

Sama so svojím životom si nevedela Agáta poradiť. Na naliehanie matky vyhľadala odbornú pomoc. Napokon sa o sebe dozvedela krutú pravdu: „Bola som závislá na sexe. Hypnózou som zistila, že ako malá som bola sexuálne obťažovaná, ibaže moja myseľ to podľa psychologičky vytesnila a v dospelosti mi to takto pripomínala. Namiesto toho, aby som mala zo sexu fóbiu, ja som stala na ňom závislá, na všetkých jeho podobách,“ vysvetľuje Agáta, ktorá sa dnes ešte stále lieči. S manželom sa dnes rozprávajú a snažia vychádzať kvôli deťom. Práve tie a jej podnik, jej kariéra, ju dnes držia nad vodou. Hoci bola však dôvodom jej nevery choroba, jej manžel jej to nevie zabudnúť a len tak sa cez to preniesť. Agáta dúfa, že jej to jedného dňa odpustí a ona sa vylieči celkom.