Presunúť na hlavný obsah

Ideálny milenec: Títo chlapi spĺňajú všetky atribúty, ktoré sú pre ženy prioritou

Partnerské vzťahy

Pokiaľ hľadáte chlapa, ktorý bude dokonalým milencom, rozhodne musí spĺňať určité atribúty. Zaujímavé je, že väčšina žien sa zhoduje v tomto smere na rovnakých aspektoch.

Ideálne je ak vnímajú intimitu komplexne

Ako vo vašich očiach vyzerá ideálny milenec? Aké by mal mať vlastnosti a ako by sa mal správať? Čo je pre vás absolútnou prioritou? My sme vyspovedali tri ženy, ktoré nám prezradili ich priority v tomto smere. V zásadných veciach sa všetky zhodli. 

"Milujem predohru, v akejkoľvek podobe a s čímkoľvek. Chlap, ktorý ju odmieta pre mňa rozhodne kvalitným milencom nie je. Paradoxne mám pocit, že v dnešnej dobe je takýchto typov mužov čoraz menej. No ten, ktorý jej venuje pozornosť je u mňa absolútnou špičkou v posteli. To je presne niečo, čo ženu dokáže krásne naladiť na dobrú  vlnu a podporiť jej túžbu." (Lenka, 33)

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

"Ja pri sexe potrebujem nežnosti. Láskanie, jemné dotyky, masáž, čokoľvek, kde cítim kožu na kožu. To má pre mňa neuveriteľný erotický podtón a nedám na to dopustiť. Takže chlap, ktorý mi toto dáva je jedinečný. Lebo mala som rôzne typy partnerov a teda treba povedať, že to nie je úplná samozrejmosť." (Jana, 29)

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

"Pre mňa je ideálny milenec taký, ktorý sa pri sexe zaujíma o to ako sa cítim a po čom túžim. Jemnosť, láskanie a prejavy túžby pri predohre sú niečim na čom si zakladám a čo je pre mňa veľmi dôležité." (Alena, 30)

Ak by sme to mali zhrnúť, ženy skrátka milujú chlapov, ktorí sú pri sexe, otvorení, nežní, preferujú maznanie a neboja sa prejaviť city. Skrátka takí, čo vnímajú erotiku a intimitu komplexne sú považovaní za absolútne TOP milencov. Tak čo, našli ste sa medzi nimi? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe