Presunúť na hlavný obsah

Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Krása

Každá žena túži zostať mladá a príťažlivá čo najdlhšie. Udržať si najlepšie roky života a byť zároveň stále sexy môžete dosiahnuť, ak sa budete vážiť svoje telo.

Muži reagujú na ženy v prvom rade sexuálne, je to dané prírodou. V žene vidia potenciál reprodukcie a preto niet divu, že vyhľadávajú mladé a sexy ženy. Krásna a svieža pleť sa rovná mladosť a sexy krivky zase plodnosť. 

Prečítajte si: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Pekná pleť sa rovná mladá pleť 

Mať krásnu, čistú a zjednotenú pleť, ktorá vyžaruje sviežosť je alfou omegou k úspechu, ako sa cítiť sama príťažlivá a mať sebavedomie. Pleť, ktorá srší vitalitou, energiou a je rozžiarená, evokuje večnú mladosť, ktorú muži na ženách milujú. Milujú, keď ich žena dobíja energiou a nepozerá sa na nich ustarostenou tvárou. Pekná pleť sa teda rovná mladá pleť. 

Krásne telo a starostlivosť oň je symbolom plodnosti

Postava presýpacích hodín je odjakživa pre mužov tou najpríťažlivejšou, no každá žena má iný typ postavy. Najdôležitejšie je, cítiť sa vo svojom tele dobre a nepodliehať slepo drastickým diétam či chudnutiu na úroveň chlapčenskej postavy. Muži milujú, keď žena srší estrogénom. Podvedome v nej vidia ženu, ktorá je vhodnou adeptkou na reprodukciu. Takto to znie možno veľmi jednoducho, ale tak to je. V prvom rade je všetko najskôr o chémii a príťažlivosti. 

Neprehliadnite: Najčastejšia chyba, prečo niektoré ženy starnú rýchlejšie ako iné: Každá z nás vie ovplyvniť, ako dlho zostane mladá

Sexappeal urobí aj tak najviac

Nejde pritom o hľadanie akéhosi dokonalého ideálu. Nikto týmto nenaznačuje, že ženy by mali byť akousi sexuálnou korisťou, to vôbec nie. Mali by si len byť vedomé svojej ženskosti, pretože práve v nej spočíva celková krása a atraktivita, spojená s večnou mladosťou. Existuje mnoho žien, ktoré spĺňajú tabuľky ideálnej krásy, majú symetrickú tvár a telo bez jediného defektu, no napriek tomu nie sú pre mužov príťažlivé. A naopak, sú ženy, ktoré vďaka uvedomovaniu si svojho sexepílu dokážu získať tých najlepších mužov, pričom nejde o žiadne postavy Barbie. Cítiť sa mladou a urobiť zo svojho tela a vzhľadu najlepšiu verziu samej seba a nekopírovať bezhlavo umelý trend zo sociálnych sietí, je symbolom večnej mladosti, ktorú u žien muži vyhľadávajú.